Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem jó neki? Vagy nincs...

Nem jó neki? Vagy nincs összefüggés? Hozzátáplálás. Anyatejes baba.

Figyelt kérdés
5 hónapos kislányom ma evett először kecskemétis alma-banánt. (1,5 hete kóstolgat). Fél óra múlva szopizott, majd az evés után szokásos kaksival szerintem a püré nagy része is kijött. Várjunk még? vagy ez nem baj? HA én reszeltem az almát-barackot, csak este láttam emésztve viszont...DE úgy tűnt, miután megízlelte a sárgadinnyét, hogy az alma-barack nem a barátja, ezért gondoltam, kísérletezem. Mivel folytassam?
2010. jún. 15. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Dinnye az én táblázatom szerint csak 8-9 hónapos kortól adható.Krumpli,répa,alma,barack.Ezeket tudod variálni,de ha csak másfél hete kóstolgat,én nem sietnék ennyi mindennel egyszerre.Mert ugye 3-4 napig eszik egyfélét,aztán szépen sorban.Ne siess szerintem.
2010. jún. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem baj, mi 6 hósan, két hete kezdtük és nálunk is hason ló a helyzet. A különböző enzimek a megfelelő mennyiséget, ha jól emlékszem 8 hós korra érik el, tehát ekkor már lebontja a zsírt, szénhidrátot stb. Én adtam neki szilvát (kizárólag a bébiételest) , imádja, főzelékekből a sütőtök sok babánál bejön :)
2010. jún. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Nem sietünk, egyáltalán... CSak ha épp kinézi a szánkból a sárgadinnyét, hát hagyom, hogy megkóstolja.. S ehhez képest a lassan haladós alma-barack nem annyira jött be neki..., ezért gondoltam a megszokott almához 1(!) új ízt, a banánt...

Pozitív, negatív válaszok is érdekelnek, azért kérdem, mert még nem értek hozzá...

2010. jún. 15. 13:32
 4/5 anonim ***** válasza:
ha viszontlátod egy az egyben a pelenkában a megevett kaját, az azt jelenti, hogy még nem tudja megemészteni, tehát nem érett a szervezete r.Én várnék még két hetet, aztán újra elkezdeném.Először alma, barack, meggy, répa, krumpli, sütőtök,majd szilva,banán,cseresznye és a többi.
2010. jún. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Bevallom, azt sem tudom, a kaja volt-e. Mert amit én reszelek almát, azon látom, hogy alma.. (este, mikor kijön) Ezen nem látom... Annyi volt, hogy sűrűbb, krémesebb volt a kakija...
2010. jún. 15. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!