Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudom, hogy ha fázik a...

Honnan tudom, hogy ha fázik a 1,5 hetes Babám? A lába tényleg nem mérvadó?

Figyelt kérdés
2010. jún. 15. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt olvastam, hogy a tarkójánál kell megérinteni a babát, ott lehet érezni, hogy melege van vagy fázik.
2010. jún. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A tarkója a mérvadó,tehát ha az hideg akkor fázik a csőppség.
2010. jún. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Illetve, ha remeg az alsó ajka. A keze egyáltalán nem számít, a lába talán picit jobban a védőnőm szerint.

Én azt tapasztaltam, hogy a 3 hós fiam csak fürdés után fázik, amíg még nincs rajta mindkét törölköző. Ha melege van az egyértelmű, izzad.

2010. jún. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kezük, lábuk még hideg lehet. Nekem az orrát mondták, de a kisfiamnak sokszor hideg volt, pedig nem fázott.


Írd meg, mit adtál rá és hány fok van a szobában.

2010. jún. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

a szobában 25-26 fok van nappal, egy body van rajta. estére egy rugi is.

igazából nem úgy néz ki,mintha fázna.

2010. jún. 15. 21:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindig a tarkóját kell nézni a babáknak, mert a vérkeringésük még nem teljesen jó, ezért a kezük-lábuk lehet hideg. Ha a tarkóját nyirkosnak, izzadtnak érzed, le kell venni egy réteg rucit!
2010. jún. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Esetleg egy vékony zoknit adhatsz rá, én szoktam a 4,5 hós babámra, ő is bodyban van itthon, nehogy felfázzon a lábáról. Szokott meleg is lenni a lába, de ha hidegnek érzem, akkor adok rá zoknit. Éjjel is nálunk bodyban van és egy pelussal takarom, most néztem a kis karját izzadtnak éreztem. 26 fok körül van nálunk is.

De a tied még kicsi, kell az a rugi is éjszakára.

2010. jún. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na még annyit, ha fáznak, akkor is szoktak csuklani. Nálunk, amikor még annyira pici volt, előfordult.
2010. jún. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!