Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti 7 -8 hónapos babátok is...

A ti 7 -8 hónapos babátok is nevet ha fájdalmat okoz nektek? Mármint meghúzza a hajatok vagy végigkarmolja az arcotok. Ha jelzed, hogy az fáj meg nevet rajta.

Figyelt kérdés
2018. máj. 31. 11:52
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Nekem lassan 1 évesem is csinálja. :(
2018. máj. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem is nevetett. most majdnem 22 hónapos, már idebújik és megsimogat ha mondom hogy fáj pl ha megüt. majd megtanulja.
2018. máj. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ő még azon nevet, hogy reakciót vált ki, nem gonoszságból.
2018. máj. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Akkor már csak kb 1 év és kinövi? Remélem marad hajam.Elfutotta ma már az agyamat az ideg ,tépi a hajam majd kinyomja a szemem és olyan jóízűen nevet, hogy az ember nem tudja mi van.Eddig csak szolidan csinálta, de ezek szerint csak bemelegítő szakaszban voltunk.:)

Köszi:)

2018. máj. 31. 13:26
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg ne jajgatni, csak arrébb rakni. Ha nem fáj neked és hangosan jajgatsz az is tetszene neki. Szóval csak érdekesség neki, nem tudja hogy neked fáj.
2018. máj. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az én babám is ekkora, és bármilyen mimika nagyon tetszik neki. Ha nevetek, az is.

De ő alapból nagyon arctapizós, szeretgetni is úgy szokott.

2018. máj. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Érdekes, az enyém nem csinálja. Vagyis imád tapizni, hajat markolni, mostanában már inkább próbál simogatni. De ha fájdalmat okoz és jajongok sosem nevet. Lehet, hogy vele van a baj? Vagy ez is lehet teljesen normális?
2018. máj. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7-es, ne má..

kezdetem megnyugodni erre írod, hogy a tiéd nem csinál ilyet..:/

Köszönöm a válaszokat.

Szép napokat:)

2018. jún. 1. 10:37
 9/10 anonim ***** válasza:

Nos, én bizony erőteljesen rászólok "ez fáj" - szigorúan, és leteszem az ölemből.


Barátnőm ellenben elbohóckodja, szerencsétlen tiszta karomnyom, meg harapás. :(

2018. jún. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Utolsó.Rá szóltam én is persze, mert nem lehetett ezt megállni:) De majd akkor ,,nevelem" kicsit.Valamikor úgyis el kell kezdeni határokat szabi:))

Köszi

2018. jún. 2. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!