Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Semmit nem iszik! Kiborító!?!

Semmit nem iszik! Kiborító!?!

Figyelt kérdés
19 hósom reggel,este babatejet iszik ès ezen kívül 3-4 kortyvizet , vagy nesteat 5 kortyot max! Van még vki így? Cserepes a szája! Kicsiként sem ivott, de hogy 30 fokban sem???mit csináltok ilyenkor?
2010. jún. 15. 19:06
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Levest sem eszik:((
2010. jún. 15. 19:06
 2/12 anonim ***** válasza:
Gonoszan hangzik de egy kis sót tegyél már a nyelvére,ne sokat egész picit...hátha inna:)
2010. jún. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

És ha többször kínálnád? Akkor elég lenne az a pár korty is.

Gyümölcs, mint folyadék?

2010. jún. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

vizet nekem sem nagyon akarja, én mindenféle gyümilevet adok neki higitva, az eddig bejött, meg a hipp tea.

Próbáltad már? (én is aggódom, mi lesz később, mert ha rámüt, akkor ő sem fog inni mint én. A legnagyobb melegben elvagyok egy tejes kávéval, és max egy levessel egész nap. Meg is látszik a bőrömön.)

2010. jún. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az enyém se iszik sokat, próbáld ki a rostos üdítőt, vagy a szűrt almalevet,ezekből sokat megiszik.
2010. jún. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem tul jó dolog az egészségesebb viz tea leves helyett, a cukros tartósitószeres dologgal rácsábitani a gyereket a folyadékbevitelre!
2010. jún. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mindenféle löttyel, teával próbálkoztam mindennemű itatóeszközzel. Ma olyan mérges lettem rá, hogy nyakonöntöttem a pohár víz egy részével, majd panadolos fecsivel nyomtam bele vizet, ő persze orditott. Mostmár a babatejet sem issza ki, ugyhogy napi 3-4 dl közötti a folyadékbevitele:( nem tudom, hogy bírja:(( köszönöm, hogy leirhattam, hátha visszajön a türelmem...
2010. jún. 15. 21:53
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez nem jó, pont egyik nap hallottam, hogy napi 1 liter lenne a szükséges folyadékbevitel, de ebben benne van a gyümölcsök, zöldségek leve is, amiket esznek, meg mindenféle folyadék.

Adjál neki sok gyümölcsöt, ha azt megeszi, már az is jó. Dokinak mondtad?

2010. jún. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
20.40-esnek: igen, tényleg nem jó, de ha egyszer nem iszik a gyerek, akkor az anyuka mindent megtesz azért hogy igyon. Az enyém se itta a vizet, azt hittem nem szomjas, a kutacsa meg be volt esve, de a doki szerint rendbe volt. Na amikor először adtam neki teát (gyerekteát) kiivott egyhúzásra 100 ml-t belőle. Szóval szomjas volt, csak az ízetlen víz nem jött be neki. Úgyhogy inkább én is adtam a teát, csak igyon.
2010. jún. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A doki ennyit tud: ha szomjas lesz, majd iszik, mondta ezt télen, majd ha jön a meleg, fog inni....könnyű ezt mondani...mikor 3 hósan orditott a mellemen, nem szopott, a doki szeme láttára, akkor is csak ennyit tudott hozzáfűzni: majd eszik, ha éhes lesz...
2010. jún. 15. 23:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!