Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyógyszereket kell...

Milyen gyógyszereket kell vinni nyaraláskor? Dokim szabin van 2 hétig, és szükségem lenne tanácsra.

Figyelt kérdés
Tengerpartra és vidékre is megyünk. Miket kell vinnem a lázcsillapítón, leégés elleni spray, fájdalomcsillapítón kívül? Várom jó tanácsotokat.
2010. jún. 15. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Normaflór, Dentinox, Calcimusc ha ne adj Isten valami megcsípné.orrszívó, orrcsepp, kámforos bedörzsölő,
2010. jún. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az első válaszolót annyival kiegészíteném, hogy én viszek köhögés csillapítót, illetve az ellenkezőjét, hurutoldót, valamint fenistil gélt, és nekem van itthon fenistil csepp is (jó durva csípésre, de ronda köhögésnél estére egy csepp, és nyugodtabban alszik a baba).
2010. jún. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

+ még

hasfogó és ellenkezője. Tutira íratnék fel egy doboz antibiotikumot is tartalékra. Orrcsepp se árt.

2010. jún. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon kedvesek vagytok. Antibiotikumot mire? Nem vagyok egy nagy gyógyszerezős, nem ismerem őket, de az antibiotikumnak nem több fajtája van? Milyen betegség esetén kell adni, és melyik típusút? De akkor csak mennem kell orvoshoz, pedig nagyon nem akartam betegek közé vinni a babámat, szerintem nem is fogom, inkább valahogy a védőnővel elintéztetem, ha tudom.
2010. jún. 16. 11:05
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja és azt nem írtam, hogy 10 hós most. Vidéken is van gyerekorvos, oda talán nem kell akkora nekikészülődés, de külföldre fel kell készülnöm, akkor lesz a kisfiam 11 és fél hós.
2010. jún. 16. 11:06
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló! Megvettem amit ajánlottál, de kámforos bedörzsölőre én ezt kaptam, SUSPENSIO ZINCI AQUOSA. Erre gondoltál? Légy kedves megírni! Köszi előre is!:)
2010. júl. 7. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!