Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom fázik, de nincs...

Kislányom fázik, de nincs láza, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Azt mondja fázik,remeg is szegénykém.Egyáltalán nem meleg a feje,de megmértem azért a lázát.Normális 36,7 volt.A lakásban 6 fok van most,kinyitottam az ablakot,hogy hűljön egy kicsit,mert bejött a meleg.A kislányom mégis fázik,kocognak a fogai.Szerintetek mi baj lehet?Mit csináljak?
2018. jún. 4. 22:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Ügyelet esetleg???!?!
2018. jún. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Belső láz,vagy mi a fene? Nekem van olyan gyerekkorom óta,hogy lázmérővel nem mérhető,de forrósodik a testem,ég,utána meg fázok. És elmúlik. Nem tudom,mi lehet. De szörnyű kellemetlen.


Ha betakarod,akkor jól érzi magát? Nem forrósodik túl hirtelen? Az egész teste fázik,vagy csak bizonyos testrészei?

2018. jún. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a lányod?
2018. jún. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Csak annyit mond,hogy fázik.Remeg az egész kis teste.Egy póló meg egy hosszú nadrág van rajta.Betakartam még egy takaróval,de így sem jó neki.Most adtam neki meleg tejet,hátha az segít neki kicsit.
2018. jún. 4. 22:21
 5/17 A kérdező kommentje:
2 éves a kislányom.
2018. jún. 4. 22:21
 6/17 anonim ***** válasza:
Bújkál benne valami. Lehet, hogy megfázott, most jön ki rajta. Ne aggódj, a klímát kapcsold le, bár gondolom, nem 6 fok van a lakásban (26?)
2018. jún. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Hát remélem is hogy csak ennyi és nem komolyabb.A hőmérsékletet elírtam igen,26 fok van bent.
2018. jún. 4. 22:27
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Napszúrás? Én annál szoktam ilyen tüneteket produkálni. Ha nem vitted ki is kaphat hőgutát én is kaptam gyerekként tetőtéri 35fokos szobában. 😕 Vidd el orvoshoz szerintem.
2018. jún. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

A napszúras eszembe sem jutott.De akkor nem kéne hogy magas láza legyen?

Most úgy nez ki elpilledt kicsit,de meg mindig vacog.

2018. jún. 4. 22:37
 10/17 Hovarju ***** válasza:

A napszúrástól simán fázhat. Nem fáj a feje?

Ha reggelre nem lesz jobban mutasd meg a dokinak.


Jobbulást!

2018. jún. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!