Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik neveket valasztanad...

Melyik neveket valasztanad ezek közül? Két keresztnevet szeretnénk nekik. További ötleteket is meghallgatok!

Figyelt kérdés
Holden, Donoven, Kventin, Ilián, Gothárd, Kelvin, Korvin, Ruven, Ruben, Kende, Gordon, Keve, Kelen, Eliot, Gellért, Eldon, Denton, Beten, Arlen, Odin, Penton, Orion, Valton

2018. jún. 4. 22:24
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
80%

egy + javaslat, Illés.. (Ilián helyett)

Illés Gordon

Gellért Gothárd

2018. jún. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
68%
mi baj van a normális nevekkel?? ezek közül az összes szörnyű! sz.arrá fogják cikizni őket az iskolában
2018. jún. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén mondom, hogy ne adj neki ilyen nevet, hogy Keve én kapásból tevének olvastam, hogy teve ezzel fogják csúfolni!
2018. jún. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:

Ruben, Eliot

Kende, Gellért

A többi borzasztó.

2018. jún. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
84%

Te jó isten..miért akartok így kiszúrni velük? Annyi szép név van a naptárban nem kell köznevetség tárgyává tenni őket. Ezekből egyet-egyet tudnék nagy nehezen kiválogatni de kettő-kettőt esélytelen. a 80% kifejezetten kisebbségi hangzású név.


ezekből csakis a Kende-Keve esetleg Kende-Gellért ami vállalható valamennyire.

2018. jún. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%

ezek közül elfogadható:

Kende, Keve, Gellért


Odin szerelmére, hát mire gondoltatok, amikor ezeket a neveket kiválogattátok?! (Hála Thornak, hogy Loki nincs benne :D)

2018. jún. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%

Kende, Keve, Gellért.

A többi borzalmas.

2018. jún. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:

Valton, Eliot

Holden, Gellért

Szerintem még a Korvin is okés.

2018. jún. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
75%

A Holden nagyon tetszik, bár nem tudom, én adnám-e külföldi rokon nélkül. Ott inkább népszerű név, mint nálunk. (Zabhegyező ftw :) )


Ruben, Kende, Keve, Gellért. Ezek vállalhatók.

2018. jún. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
Félig külföldi a csalad! Azért szeretnénk neki ilyesmi neveket adni, nekem se tetszik mindd, párommal együtt válogattunk.
2018. jún. 5. 11:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!