Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik neveket valasztanad...

Melyik neveket valasztanad ezek közül? Két keresztnevet szeretnénk nekik. További ötleteket is meghallgatok!

Figyelt kérdés
Holden, Donoven, Kventin, Ilián, Gothárd, Kelvin, Korvin, Ruven, Ruben, Kende, Gordon, Keve, Kelen, Eliot, Gellért, Eldon, Denton, Beten, Arlen, Odin, Penton, Orion, Valton

2018. jún. 4. 22:24
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
79%

Akkor olyan nevet választanék, ami itthon is normális és külföldön sem idegen a hangzása.

Mert ezeknek a többsége külföldön megállja a helyét, de itthon nem, és csak nevetség tárgyává válna szerencsétlen gyerek.

2018. jún. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%
azért ez szerintem elég fontos infó. de ezek a nevek itthon hülyén hangzanak. olyat meg főleg ne adj, ami neked se tetszik
2018. jún. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
22%
na jó, az Arlen és az Odin jók
2018. jún. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
83%

Na jó, az Odinnál már nem bírtam tovább és felröhögtem. :))

Egyébként ezek közül a Gellért a legszebb név, ezt adnám is a saját gyerekemnek. Klasszikus, szép hangzású, kiderül belőle a gyerek neme és nem nevetséges.

2018. jún. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
75%

Uram atyám!!!

Ezek közül egyedül a Gellért, a Kende, a Keve, és talán a Gothárd megy el.


Orion: WTF?! Élete végéig a szocreál tv-gyártó cég nevével fogják heccelni, ha komolyan gondolod ezt a névadást...


Donoven: Akkor már inkább Donován! Ugyanis ez a név MAGYAR alakja, de már ez is elég cifra.


Denton, Penton: Mint valami fogkrém vagy fájdalomcsillapító név!...


Valton, Holden, Eldon: Mintha külföldi település, vagy vezetéknevem lennének. Ha kiköltöznél Amerikába, akkor talán elmennének, de itthon ezzel csak “a kis purdé” jelzőt fogja megkapni.

2018. jún. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
33%
egyes emberek sportot űznek abból hogy anélkül komentelnek, hogy elolvasnák az addigi kommenteket
2018. jún. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
41%

Hiába félig külföldi a család, itthon akkor is röhejes ezen nevek 85%-a.


Vannak nevek amik bárhol megállják a helyüket és nem tennétek vele köznevetség tárgyává szerencsétlent.


Pl Róbárt, Márk, Dominik, Dávid, Ádám, Viktor, Péter, Simon


Nem attól lesz különleges a gyerek hogy ilyen cifraságot visel név gyanánt. Gondolj bele, te szeretnéd ha téged mondjuk Holdennek, Ruvennek vagy Dentonnak hívnának?


Külföldön is csak a kisebbségiek(pl feketék) szoktak ilyen neveket adni, a többség marad a vállalható neveknél.


Hacsak nem a kiszúrás a cél, gondoljátok ezt át mégegyszer. A Kende és a Keve az ami a vállalható kategória.. Nem bántani akarlak, de én nagyon mérges lennék a szüleimre ha ilyen nevet adnának nekem. Mikor elolvastam a kérdést vagy egy percig sírva röhögtem, mert azt hittem csak vicc.

2018. jún. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%

Kende-Gellért👍

Nekem tetszik a Merse, Zétény, Nándor, Zalán név is.

Attól függ, hol fogtok oviba, suliba járni, ne gúnyolják a gyerekeket, ill. mi a vezetéknév.

Ha külföldön éltek majd, ott sem gond a magyar név, barátaink gyerekeinek Németországban nem jelent gondot a suliban a Zsófia és a Sándor név sem, ki tudják mondani. Pl. mostanában divat lett angoloknál a Sandor és a Laszlo v Lazlo név is😊 (game of thrones)

2018. jún. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
55%

Newcastle központjában van az Eldon square, s az egyik városrészt Dentonnak hívják.

Holden a Zabhegyező főszereplője, magyarul hülye név. ..

Odin. ..másik meg legyen Loki...

2018. jún. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Nekem egyedül a Gellért tetszik, esetleg a Ruben
2018. jún. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!