Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki soha nem "ültette" a...

Aki soha nem "ültette" a babáját (orvos tiltotta vagy egyéni meggondolásból), annak mikor kezdett el magától ülni a Pici?

Figyelt kérdés
Nekünk tilos ültetni, mert mérsékelt hipotóniája van. Mikorra várható, hogy ülni fog? Nem sürgetésből, csak kíváncsi vagyok. :)
2010. jún. 16. 09:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
7,5-8 hónapos kora között tanulta meg saját magától. Soha nem ültettem, viszont akkor elkezdett kutyázni, mászni, és mindig kidugta oldalra a fenekét. Pár nap alatt rájött, hogyan kell feltolnia a testét. Illetve akkor tanult meg felállni is, és felállásból letottyant a fenekére.
2010. jún. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2010. jún. 16. 09:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Én sem ültettem, 7 hónaposan kezdett el mászni, és mindig dugta oldalra a popsiját, ahogy az első is írta. Ilyenkor megmutattam neki, hogy billentse át a súlypontját (nem engedtem leülni akkor sem, csak éppen átbillentettem, hogy érezze, majd vissza. Két nap múlva már egyedül is átbillentette, de a kezét csak egy hét múlva húzta utána, így 7 hónaposan és 1 hetesen ült fel:)
2010. jún. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősőm,már másfél hónaposan ültette!:/ Törökülésbe ült és maga elé ültette a babát!
2010. jún. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lányom most 7,5 hónapos, 5 hónapos kora óta ültettem de csak most kezdett el magától felülni hasonfekvésből. Állítólag mindegy, hogy előtte ülteted-e vagy sem, ő dönti el, mikor ül fel. Szóval nálunk ez 7 hónaposan jött el.
2010. jún. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A fiam 8 és fél hós volt mikor mászásból kiült.

A lányom 6.5 hós most és ő már most kiül mászásból és nem támaszkodik oldalt:) Egyiküket se ültetgettem sose.

2010. jún. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Soha nem ültettem, eszembe se jutott, az ölemben is félig fektetve ült, 7,5 hónaposan egyedül felült magától, oldalfekvésből nyomta fel magát.
2010. jún. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
9,5 hónaposan
2010. jún. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!