Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos. És ma reggel a...

10 hónapos. És ma reggel a teszt pozitív lett! Hogy bírtátok (aki hasonlóan volt)?

Figyelt kérdés
Gondolom emelgetted a "nagyot"? Hogy bírtad?
2010. jún. 16. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:

10 hónapos a kisfiam és 14 hetes kismama vagyok. az eleje nehéz volt mert hányingerem volt. mikor ki kellett mennem WC-re, a kicsit beraktam a járókába és utána játszottunk tovább, ami annyiban merült ki, h feküdtem mellette a földön és úgy játszottunk...nekem az segített ha kekszet eszegettem.

a hányinger elmúltával már jó, ugyanúgy emelgetem(kiságyból ki-be, etetőszékből ki-be), szedek béres magnéziumot. a picinek attól nem szabadna elmennie hogy emelgeted a tesóját, ha meg mégis ilyen történne, akkor a bébi nem volt elég erős. legalábbis én így álltam az elején hozzá. most meg amint írtam, h görcsöt érzek, beveszek magnéziumot.

2010. jún. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

8,5 hónapos, tegnap előtt lett pozitív a teszt.


GRATULÁLOK! Én először összef.stam magam. :) De most már kezdek örülni. :)


Én emelgetem a babám, kb 7800-8000gr lehet. Meg babakocsistul is emeltem mert van 3 lépcsőfok, amin csak így tudom levinni ha sétálni megyünk.


Sok boldogságot kívánok!!!!

2010. jún. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bocsi az off-ért.

Kedves 10:34-es.Próbáld nem emelgetni a lépcsőnél a babakocsit,hanem óvatosan leengedni fokról fokra.Én így csinálom és nem annyira megterhelő.

Gratulálok mindkettőtöknek!!!!!!!!

2010. jún. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mármint mindhármótoknak!:)
2010. jún. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
10:34es vagyok! Köszi a tippet!!! Igyekszem nem emelni majd! :)
2010. jún. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

Lombikbabáim vannak. A "nagy" 1 éves volt mikor sikerült a beültetés. A 6. héttől a 11. hétig feküdtem egy vérömleny miatt. Csak akkor emeltem fel, ha babakocsiba, etetőszékbe vagy a kádba kellett tennem, egyébként az ölembe ültettem ha öltöztettem, az ágyon pelenkáztam.

2010. jún. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!