Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért fiú "lehet jobb első...

Roberto00 kérdése:

Miért fiú "lehet jobb első gyereknek"?

Figyelt kérdés
azt mondják néhányan, hogy fiút szeretnének első gyereknek merthogy jobb mint ha lány lenne az első. csak nem értem, hogy miért. tudnátok érveket mondani?
2018. jún. 11. 17:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
30%
En csak azutan gondolkoztam el rajta, hogy megszuletett a fiunk. A csaladban van olyan felallas, ahol a lany az idosebb ket evvel....hat borzalmas a viszonyuk.... Meg van olyan is, ahol kicsi a korkulonbseg es a fiu az idosebb. Ok imadjak egymast. A fiuk szerintem kevesbe feltekenyek es kevesbe hiszteriasabbak. Persze neveles kerdese is.
2018. jún. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Mi kislányt szerettünk volna, egészen a 18. hétig, mikor kiderült, hogy kisfiú. Azóta jelenleg azt sem tudnám elképzelni, hogy a tesó lány legyen. Fura dolog ez.

De egy biztos, míg nem tudtuk a nemét és bárki kérdezte mit szeretnénk és kimondtuk hogy lányt az esetek 80%-ban húzták az emberek a szájukat. Bezzeg miután kiderült hogy fiú, bárkinek mondtuk elismerő tekintettel bólogatott.

2018. jún. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Én mindig csak fiú gyermeket akartam, mikor aktuálissá vált a baba úgy voltam vele hogy csak az első legyen fiú utána lehet lány is. Lány lett, örökbe adtam. Már van egy 4 éves fiam és ismét kisfiúval vagyok várandós.
2018. jún. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat :))
2018. jún. 11. 23:00
 15/16 anonim ***** válasza:
71%-os remélem csak trollkodsz. Ennyire undorító senki nem lehet.
2018. jún. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem kivansagmusor :D De amugy mi is fiut szerettunk volna elsore, nem tudnam megmondani, miert, a ferjem azert, mert naluk is o az elso gyerek, a testvere lany, en meg valahogy nem tudtam elsonek lanyt elkepzelni, mas volt a megerzesem, de ha lany lett volna is ugyanugy szeretnenk, nincs igazan kulonbseg a nemek kozott.
2018. jún. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!