Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4,5 hónapos baba miért kel...

Eszter20180320 kérdése:

4,5 hónapos baba miért kel éjjel ha eddig átaludta az éjszakát?

Figyelt kérdés
3,5 hónapos koráig átaludta az éjszakát ... azóta egyszer kel, de eszik 30 ml-t és alszik, tehát nem hiszem hogy a farkas éhség kelti. És nem is lenne ezzel baj ha vissza bírnék aludni. Ma 3kor keltünk, 5 óra és még nem bírtam visszaaludni, egy óra múlva meg megint ébred. Már rosszul vagyok a kialvatlansagtol, remeg a kezem, és folyamatosan tompán fáj a fejem. Szeretnek aludni de ha egyszer felkelt már nem tudok. Kivagyok! Segítsetek legyszi !!!!
2018. jún. 12. 05:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem csodálom ebben a melegben.
2018. jún. 12. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lehet hogy szomjas. Próbálj aludni nappal a babával.
2018. jún. 12. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Mintha csak éhség miatt ébredhetne... :D

Szomjúság, mozgásfejlődés, mocorgó fogcsírák, később rossz álmok... úgy 10 éves korig normális

2018. jún. 12. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%

Szokj hozzá, eddig épp szerencséd volt.

Lehet szomjas, melege van, indul a mozgásfejlődés stb.

2018. jún. 12. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Fogcsirak mozgolodasa, mozgasfejlodes, napkozbeni elmenyek feldolgozasa, meleg, teged keres,.. ezer oka lehet annak, hogy ebred azon kivul, hogy szomjas, ehes is lehet. 1x kel, es kivagy? Sajnalom, hogy ennyire megvisel, es egyutterzek, en 2 eve nem aludtam szinte sosem normalisan, 7 honapja 4-8x kel atlagosan, es en is szaralvo vagyok, nekunk csak az egyuttalvas segitett, hogy ne legyek zombi. Barcsak megint csak 1-2x ebredne... De inkabb befogom, mert nemreg olvastam egy anyukakommentjet, amiben atlag 10-15 ebredesrol szamol be, ami evek ota tart.
2018. jún. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Ha igazán kialvatlan leszel, akkor majd megtanulsz gyorsan visszaaludni. Még így is nagy szerencséd van.
2018. jún. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%
Amugy tenyleg ugy volt/van nalam, ahogy a 6-os irja, en is megtanultam, oldalt fekve, bena kicsavart pozban is gyorsan visszaaludni a rengeteg ebredes mellett. Erdemes elmenni este koran a gyerekkel egyutt aludni, es akkor kevesbe leszel kialvatlan, nekem ez valt be. Persze nem mindig, vannak napok, hogy kesobb fekszem, mert azert a ferjemmel is jo neha egy kis idot egyutt tolteni.
2018. jún. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sajnos ez ilyen. Eddig szerencséd volt. Nekem is volt egy hónap 2 hónapos korában, amikor átaludta az éjszakát. Utána elkezdett ébredezni 1x, 2x, majd egyre sűrűbben. Most mùlt 1 éves, átlagban 3x ébred. Én állva is tudnék aludni, vagy ha keresztben rajtam fekszik. Bárhogyan. Hidd el, lesznek ennek még keményebb fázisai is és akkor megtanulsz visszaaludni. Kitartás, mèg egy pár év és aludhatunk!
2018. jún. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
59%
Tudom nem vigasz,de nálunk 5 hónapja megy ez.Es nem csak egyszer hanem min10*.Fogzas,mozgasfejlodes,növekedési ugrás, szomjúság bármi lehet.Nalunk pld Fogzas van most.Kitartas
2018. jún. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nálunk ilyenkor az segített, ha vele feküdtem. Gyorsabban tudtam neki segíteni és hamarabb visszaaludt, és próbálkozhattam én is.


Cumizik a baba? Nálunk legtöbbször ilyenkor a cumi visszatétele volt a megoldás.

2018. jún. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!