Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kiben volt a terhessége alatt...

Kiben volt a terhessége alatt félelme a 2. baba érkezésekor, hogy minden rendben legyen vele mint anyával?

Figyelt kérdés

Mármint , hogy van már 1 gyereked akiről gondoskodnod kell. Ezeket hogyan lehet kezelni?

Én szorongós vagyok és szedek is xanaxot. Nem tudom ezeket, hogyan lehet az embernek legyőznie.


2010. máj. 26. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi most tervezzük a 2. babát és pont ezeken gondolkodom én is. Hogyan fogok tudni helytállni mindkét gyerkőcnél? Elég vagyok-e 2 gyerek mellé????

Nem tudom hogyan lehet legyőzni, de szerintem ez ugyanúgy jön a 2.baba érkezésekor, mint az elsőnél. Azt mondják ugyanolyan természetes lesz minden. Különben nem lennének több gyerekes családok. :)

Nyugi! Jó anya leszel 2 babával is!!

2010. máj. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, mindenki ezt mondja, ha sok anya ezen agyalna, nem lenne sok gyerek. De ha valaki szereti a gyerekeket, és testvért a gyerekének akkor ezt tudni kell kezelni. Csak nehéz.
2010. máj. 26. 14:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Kezelni talán sehogy, esetleg együtt élni vele.

Nekem ezek napi szintű gondolataim,hogy mind a kicsinél mind nálam rendben menjenek a dolgok ha már így alakult. Igaz nekem 3-ik baba, nem tervezetten, de megtartottuk.

Az hogy nem tervezett nálam csak ront a helyzeten, mert igazán még mindig nem törődtem bele(lehet szidni)pedig már 22 hetes vagyok.Nem beszélek hozzá, nem lebeg a rózsaszín köd a várakozás örömével semmi....pont ezért mert félek,hogy minden rendben legyen....

De kitartást neked is!

2010. máj. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudjatok ez valahogy magtol jon mikor megszuletik a baba es barmilyen hihetetlen ilyenkor meg jobban szeretjuk oket,mert hiszen olyan edesek es artatlanok.A masodik baba elott meg nem igazan tudjuk elkepzelni hogy hogy is lesz de nem kell felni menni fog!!!Igaz en is a vege fele feltem hogy hogy lesz mivel a ferjem tolunk mesze dolgozik es havonta egyszer jon haza par napra rosz volt bele gondolni hogy hogyan fogom birni keto gyermekel hozni vinni a napkozibe a nagyobat,mindketot elatni teljessen egy szulonek hat nem volt egy leanyalom az az egy biztos,magamra , pihenesre,meg a szulest sem volt idom kipihenni ugy ahogy azt kell.Most a masodik masfel honapos es hat hozaszoktam mert bele vagyunk kenyszerulve a helyzetbe.Hiszem azt hogy minden anyuka kepes a gyermekeiert barmire es ertuk mindent kibirunk es meg is teszunk ha kell mi anyak mar csak ilyenek vagyunk.Nyugodj meg menni fog minden ugy ahogy az kell.
2010. máj. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!