Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, ha a babám...

Mit csináljak, ha a babám vígasztalhatatlanul sír?

Figyelt kérdés
4 hónapos a kislányom. Egy tünemény, imádom, de nem tudok vele mit kezdeni. Akkor van csendbe, amikor eszik, meg mikor alszik. A köztes időben olyan szinten sír, hogy van mikor nem vesz levegőt. Doki szerint semmi baja. Tök mindegy mit csinálok, felveszem leteszem, kiviszem sétálni, bármit csinálok, csak vígasztalhatatlanul zokog. Mit tegyek?
2010. jún. 17. 13:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem jön a foga? Alul ha megtapogatod nem kemény az ínye?
2010. jún. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen időszak aztán elmúlt. Nincs ötletem csak az hogy kitartás. Ja és nem a foga jött meg semmi baja nem volt csak amikor nem evett vagy aludt akkor sírt bármit is csináltunk.
2010. jún. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
hát lehet h ilyen időszak, ha az orvos nem mondott semmit...minden babának van gyengéje....:)....babakocsi, séta, hinta
2010. jún. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Mi a 6.-ik het utan voltunk igy a fiammal aztan kiderult azert ordit mert hasfajon es mert nem is lakott jol.
2010. jún. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Sajnos vannak ilyen babák. Az egyik ismerősöm fia, le van fényképezve, még evéskor két kanál étel között is üvöltött.
2010. jún. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Próbáld meg hason fekve tartani, mert ha hasfájós, akkor sokat segit ez a helyzet.
2010. jún. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
hálisten nem hasfájós, bár multkor megijedtem, mert egy hétig nem kakált, még dokihoz is elvittem, de semmi baja. Azóta ez is helyreállt. A foga még nem jön. Szóval a lényeg a türelem és majd változik? Csak ez baromi nehéz, mert én meg tök szarul érzem magam, mert azt hiszem, hogy én vagyok képtelen megvígasztalni. Amikor itthon az apja csak azt látom, hogy ők tök jól elvannak ( bár állítólag amint kiteszem a lábam, nála is üvölt) Nem bírom hallgatni ezt a keserves sírást.
2010. jún. 17. 13:17
 8/19 anonim ***** válasza:
még lehet az is h éhes, általában nem tudják, h vannak ilyen igénynövekedési szakaszok és akkor szinte állandóan ennének.....az is lehet h túlaggódod az anyaságot és kicsit lazábban kéne venned....bár tudom ezt könnyű mondani
2010. jún. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
50%

most kaptunk nagy kioktatást hagyd sírni a babád.kb 30 anyuka javasolta és tartja ezt jónak.mindegy meddig sír,1,2 óra oda se neki.

cinikus voltam nem neked szólt,de a méreg megesz.ennyi sok hülye szülő.

2010. jún. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Azért meg kellene keresni a sírás okát, mert ez egyikőtöknek sem jó. Teljesen kimerülsz idegileg is fizikailag is.

Próbáld meg a hintát vagy babakocsit amit írtak, vagy vidd ki levegőre adj neki viburcol homeopátiás kúpot az nyugtalanságra van. Nagyon nehéz lehet ha egyfolytában sír annak oka kell hogy legyen!

2010. jún. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!