Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 es fel honapos babatok...

2 es fel honapos babatok hanyszor alszik napkozben es hany orat? Atalussza az ejszakat? Es milyen gyakran szopizik?

Figyelt kérdés
2010. jún. 17. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én babám már 6 hetes kora óta átalussza az éjszakákat. Napközben általában minden szopi után játszunk 1 órát, majd utána a következő etetésig alszik. Én 3 óránként szoptatom. Szóval én szerencsésnek mondhatom magam, mert nagyon nyugodt a kis manócskám.

Amúgy te hogy állsz ezekkel a dolgokkal?

Üdv: egy 2,5 hónapos kisfiú anyukája :)

2010. jún. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is ennyi idős, és 6-7 hetes koráig kétszer kelt enni éjszaka, azóta egyszer, általában fél9-9 körül alszik el, olyan fél3-3 körül kel enni, és alszik tovább olyan 7ig.

Napközben, akkor alszik, amikor elalszik, nincs betervezett, de pont ma kezdem rászoktatni az ebéd utáni alvásra, betettem a kiságyába, és addig ott voltam vele amíg elaludt, most is alszik:)

2010. jún. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia, az en kisfiam 5 hetes kora ota atalussza az ejszakat. 9-10 korul megy aludni, es alszik 7-ig, majd eszik egyet s meg viszza alszik ugy 9-10-ig. $ orankent eszik napkozben, eves utan jatszunk kb masfel 2 orat aztan alszik a kovetkezo etetesig.

Nallatok hogy van?

2010. jún. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom már 5 hónapos, de kb. 2 hónapos volt mikor úgymond átaludta az éjszakát, ami azt jelentette, hogy este 10 és 5 között aludt, de közben volt, hogy felkelt, kereste a cumiját. Ezt a szokását mostanában hagyta el. De ő nem szopizik, hanem tápszeres. Napközben minden étkezés után fennvolt kb 1 órát, a többit átaludta a következő evésig, akkor kb 3,5-4 óránként evett.
2010. jún. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
mindenkinek koszonom a valaszt!az en kisfiam ebredes utan kb.masfel-ket orat vann fenn,utana alszik,amig meg nem ehezik,vagy fel nem ebred valami masra,nagyon valtozo,babakocsiban akar 3 orat is tud aludni,a kisagyaban nappal fel-masfel,max.ket orat.eddig nagyjabol 3 orankent evett,de most kezd jonni a foga(eleg koran),ugyhogy megint ossze-vissza eszik,kicsit mint ujszulott koraban :( azert s tettem fel a kerdest,mert nem tudtam,hogy ez most tul sok(alvasbol)vagy keves
2010. jún. 17. 18:18
 6/6 A kérdező kommentje:
de latom,hogy nalatok is nagyjabol ugyanez,legalabb ez miatt nem aggodom akkor :) ja,sajnos az ejszakat meg nem alussza at,min.egyszer felkel enni.megegyszer koszi a valaszokat
2010. jún. 17. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!