Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olyan lehet h terhesség alatt...

Olyan lehet h terhesség alatt jon vér 10nap után most jott egy nagyon világos színű alvadt vér?

Figyelt kérdés
2018. jún. 29. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Lehet, csak nem normális! Orvos!!

(hihetetlen hogy ezt napi szinten megkérdezi valaki......ennyire nem tud senki semmit a terhessegről?!)

2018. jún. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy 10 nap után? Egyébként tényleg nem normális, menj el dokihoz, nehogy baj legyen.
2018. jún. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
10napig nem jött meg a menstruációm és ma reggel meg éreztem hogy nagyon folyik valami és alvad vér folyt
2018. jún. 29. 14:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Tesztet csináltál? Ha igen és pozitív volt, menj mielőbb orvoshoz, nehogy gond legyen.

Viszont ha nem volt pozitív teszted, más is állhat a háttérben, de egy orvosi vizsgálatot akkor is megér a dolog.

2018. jún. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen csinaltam már tesztet es az negativ lett viszont voltam orvosnál es azt mondta hogy csináljak még mert nem biztos hogy kimutatja meg ilyenkor de ezek szerint mar nem kell mert furán de sztm ezt menstruáció
2018. jún. 29. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!