Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti bemernétek vállalni?

Ti bemernétek vállalni?

Figyelt kérdés

Én 20, az apuka 23 éves. Bár a baba nem volt tervbe, mert együtt sem vagyunk már, mégis ha úgy döntök megtartom támogat, ahogyan tud. Ti bemernétek vállalni, úgy hogy estin tanultok még munka mellett?

Családi háttér anyagilag támogat, ha szükséges, de szabadna ekkora terhet róni a nyakukba?

Én úgy érzem, hogy bármilyen őrültség is, de nem vetetném el.. ki mit mond?



2018. febr. 28. 12:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%

Ha te szeretnéd megtartani, és a család támogat, mindenképpen vállald.


Volt abortuszom, nem vagyok ellene, de ez nem az a helyzet, amikor el kellene vetetni.


Gondold át tiszta fejjel, hogy mi hogyan lenne, és beszéld át a családdal, apukával.

2018. febr. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Úgy érzem mindkét út nehéz lesz, de ez a szebbik nehéz út.. :)

2018. febr. 28. 13:15
 3/18 anonim ***** válasza:
28%
Miért akarsz egy gyereket arra a sorsra ítélni h kapásból csonka családban nőjön fel? Azt hiszed apuka nem fog azonnal eltűnni a ködben, amint talál egy másik fiatal csajt magának? És miért mások anyagi és egyéb terhére szülnél? Akkor legyen gyereked,ha el tudod tartani és normális családot tudsz biztositani neki!!
2018. febr. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
69%

Jaj, hányan hiszik azt, hogy normális családot biztosítanak, aztán ovis sincs még a gyerek, mikor már nincsenek együtt a szülők... azért kicsit durva, hogy emiatt meg kellene ölni, nem?


Részemről én úgy gondolom, hogy lehet létjogosultsága az abortusznak, ha annyira lehetetlen a helyzet anyagilag, ha az anya egészségét veszélyezteti a magzat stb. De nálad azért úgy fest, meg lenne oldva a dolog, én vállalnám.

2018. febr. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%

Figyelj EGYEDÜL fel tudod nevelni?!


Az apára még akkor sem mindig számíthatsz, ha házasok vagytok, itt már szakítás után lett a gyerek.


Szerinted fog vele foglalkozni, miután lesz új barátnője? Apám nettó szrt rám, miután összejött a mostohaanyámmal, el kellett költöznöm 1000 km-re, hogy rájöjjön, én is létezem.

2018. febr. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
71%
Nem bíznék az exem igéretében, a nagyszülőknek sem szülnék. Csak is, ha egyedül fel tudom nevelni.
2018. febr. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a véleményét!

Igen, sajnos ezek a kérdések bennem is felmerültek, hogy könnyebben lelép.

Bár saját maga miatt szerintem akarná hogy az a gyerek tudja ki az apja.

És új kapcsolatot mennyire tudtatok nehezen kezdeni? Van tapasztalat? Esetleg ismerős helyzetéből?

Az abortusztól jobban tartok, és lelkiekben megterhelőbbnek érzem, minthogy felneveljem a gyermekem.

Sajnos néhány éve volt olyan megbetegedésem, aminek következtében még az is elő jött, hogy lehet meddő leszek. Mi van, ha elvetem és Ő volt az első és egyben utolsó gyermekem? Vagy őrültség szerintetek?

2018. febr. 28. 17:14
 8/18 anonim ***** válasza:
56%
Az volt a kérdés, hogy be mernénk -e vállalni :) én nem. De ha Te azt érzed, amit, akkor más véleménye ne számítson! :)
2018. febr. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :)
2018. febr. 28. 17:59
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha esélyes, hogy nem lehet több gyerekem, akkor pláne megtartanám.
2018. febr. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!