Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7honapos babával hova tudunk...

7honapos babával hova tudunk elmenni strandolni?

Figyelt kérdés
2018. júl. 1. 13:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
A strandra....
2018. júl. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Bocsi, nekem nincs gyerekem!

Barátokkal mennénk fürodni valahova. Én vagyok a “szervezo” és figyelembe kell vennem, hogy jon velunk egy 7honapos is.

Ezert szeretnék tanácsokat kérni.

2018. júl. 1. 13:13
 3/16 anonim ***** válasza:
68%
Helyileg kb?
2018. júl. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Budapest-Balatonföldvár/fured-Szekszard-Cegeléd.

Kb ez a körön belül.

2018. júl. 1. 13:17
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi voltunk a Balatonon, teljesen jó ekkora babával, ha meleg a víz. De kérdezd meg őket, ki tudja, mit akarnak.
2018. júl. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
11%

Hát, még én sem mennék bele a strandos medencékbe, nemhogy a gyerekem...


Viszont ha mindenképpen menni akarnak vele, akkor szerintem Budapest közelében van a Lupa Beach, Balatonnál a csopaki strand, a füredi strandok is (Kisfaludy és Eszterházy).

2018. júl. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
22%

Ilyen kis babának még nem szabad strandolni. Medencébe 1 éves kor alatt nem ajánlott. (Kivéve babaúszáson direkt gyerekeknek való medence.)

Szóval gyerek szempontjából az a lényeg, hogy legyen árnyék, mert a napon sem lehet.

2018. júl. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%

Kérdezd meg a szülőket, hogy egyáltalán be akarják-e vinni vagy csak elviszik!

Egy 7 hónapost még (beülós)úszógumiba se lehet tenni, ha nem tud ülni.

2018. júl. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
26%
Én nem vinném be a lányaimat a vízbe, a nagyobbakat sem, brutális dolgokat lehet összeszedni. Mindenképp strand a terv? Annyi jó programot lehet szervezni nyáron!
2018. júl. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
62%

3,5 hónapos volt, amikor fürödni vittük, orvosi hozzájárulással. Mi azóta is járunk rendszeresen. Én jobban preferalom a természetes vizeket, főleg ahol a bokáig erő vízben is lehet pacsalni pl.balatonlelle.


Ha medencés strand akkor olyat választanék, ahol kevesebben vannak és picit hűvösebb a vize.

2018. júl. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!