Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerinted melyik a legnehezebb...

Szerinted melyik a legnehezebb része a gyereknevelésnek? 🙂

Figyelt kérdés
Van egy 10hónapos kisfiam, én is megírom majd persze hogy szerintem melyik az 😀
2018. júl. 2. 08:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Amikor mások próbálnak beleszólni. 😊
2018. júl. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Eleinte az állandó ébredés stb, aztán a házastárssal való újra egymásra találás. A többi semmiség. Aztán a lassú és fokozatos elengedése a gyereknek. Van egy 3 éves kislányom és egy 15 éves fiam.
2018. júl. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
30%
Én semmi nehézséget nem láttam benne, talán most egy kicsit hogy fizetni kell at egyetemet, albérlettel együtt.
2018. júl. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

A kialvatlanság, az, hogy 7-ből 7 napon 0-24 órás ügyeletben kell lenni. Aki megteheti, h pár órára legalább másra bízza a babáját, az nem is sejti, h mekkora szerencséje van.

Illetve az, hogy alapvető emberi szükségleteket nem tudjuk megfelelően és időben kielégíteni. Pl. nem akkor mész wc, nem tudsz nyugodtan enni, fürdeni, szexelni stb. Tehát itt nem az extrákról van szó, (pl. mozi, romantikus vacsi) hanem az alapvető dolgokról.

2018. júl. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%

#4 ugyanígy gondolom!

Még annyit hozzá tennék,mikor beteg!

Felörli az idegeimet!

Látni hogy nincs jól és azon kivül hogy adod a gyógyszert nem tudsz neki segíteni.

2018. júl. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%

Osztom az első véleményét!

Az a legnehezebb,mikor rajtad és a másik szülőn kívül más is beleokoskodik a nevelésbe!

Csak egy pl.a cumi. Az óvónőtől kezdve a nagymamán át a sarki zöldségesig mindenki bszogatta a gyerekem a cumival,aki erre úgy befeszült,hogy el sem tudtam tőle venni a cumit,gyakorlatilag éjjel-nappal cumizott egy ideig. Míg be nem szóltam mindenkinek,hogy köszi,majd megoldjuk. Onnantól egy hónap telt el,és el is hagyta szépen a cumit.

Vagy pl.a közlekedés tanítása. Mikor arra neveled,hogy a bicajról szálljon le,körbenéz,és áttol...de nem,mert jön egy idióta és ordibál neki felülve a biciklin,hogy tekerjen át,most nem jön semmi... No comment!

2018. júl. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
23%
😀 10 hónapos gyerek mellett te tudod,melyik a legnehezebb része?? Ez komoly?? Biztos vagy benne?😊
2018. júl. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%

Minden kornak megvan a maga nehézsége. 15 évesen nem fogok kiakadni ha megfázott, mert tudom, hogy nem fog befulladni a krupp miatt. De akkor jön az aggodalom, a barátai miatt, a felelőtlen szex miatt... Hiába nevelem, magyarázom, szeretem, bízom benne, de a félsz ott lesz. Utána meg a kőkemény anyagiak, tudom e majd támogatni a továbbtanulast kellőképpen vagy az életkezdest.

Meg az sem mindegy hányadik gyerek. Mert pl. nekem 1 van, aki jelenleg 2,5 éves. Pici korában nem volt nehez az éjszakázád miatt, mivel nincs tesó (mellesleg a gyerek apja is 100%-ban partner) így bátran pihenhettem vele nappal! Jelenleg a legnehezebb ha beteg, mivel hamar előjön a krupp és eddig nem úsztuk meg kórház nélkül. Másodszor nehéz nem engedni néha sem a hisztinek és harmadszor úgy nevelni, hogy látja ha valaki másképp csinálja és ne menjen bele a rosszba. Pl ugye bicóról leszállunk és anya kezét fogja míg átmegyünk az úton.

2018. júl. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindig az a legnehezebb rész amibe vagyunk :) Legalábbis napról -napra úgy tűnik, aztán mikor vissza néz az ember meg azt érzi ,hú..ezelőtt fél évvel nagyon könnyű volt :D

Ami a legrosszabb talán, az amikor beteg volt és kórházba került.Na olyan remélem többször nem lesz..az kicsinált.

2018. júl. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Fizikailag nem nehéz.Én mentàlisan fàradok el néha...
2018. júl. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!