Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ázsia centerben érdemes,...

Edus83 kérdése:

Ázsia centerben érdemes, pelust venni meg baba dolgokat?

Figyelt kérdés
2010. aug. 2. 07:49
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Én ott semmilyen tisztálkodó vagy baba dolgot nem vennék.Szinte mindegyik le van járva!!
2010. aug. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ÓÓ komolyan??Mosószerre gondoltam,ruhákra,popsi törlőre,ételre semmi képen,meg Talán még habfürdőre.
2010. aug. 2. 08:44
 3/7 anonim ***** válasza:
sajnos én már nem egyszer jártam így!!Az öblítő a tusfürdő le volt járva!!2szer vettem ott pelenkát.Hát nem is mondom milyen volt!!Én azóta nem veszek zsákba macska szerű dolgokat!!Ki tudja miért adják olcsóbban!!
2010. aug. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ruhát,meg cipőt már vettünk ott.Igaz nekem,de szerintem babaruhában is megbízhatsz..Csizmám 4évig(taán most veszünk újat,de még hordható állapotban van,csak már kinöttem),kabátomat pl 6.tele hordom és semmi baja. Pelust.. hát nem tudom. Nem ismerem az ottanikat.Ha neked bevállt akkor használd egészséggel. :)
2010. aug. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
persze, semmi különbség, nem gyártanak le külön mosóport és babaápolási szereket...:) nézd meg a szavatosságát mielőtt megveszed, amúgy lejárt terméket bárhol máshol is találhatsz. A babaruhák pedig kifejezetten jó áron vannak ha újat szeretnél venni.
2010. aug. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Pelust persze nem kínaira gondoltam:)),liberóra pl:),kis cipőt szeretnék nézni:))
2010. aug. 6. 11:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Pelust én is gondoltam, de ha van DM kártyád, és beváltod az 50 pontos füzetet, a 25%-os kuponnal olcsóbb a DM-ben a Libero (3337-re jön ki), az Ázsiába 4000 Ft. Engem is érdekelt múltkor, azért néztem meg:-)
2010. aug. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!