Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lenne az első gondolatotok,...

Mi lenne az első gondolatotok, ha egy baba a Klára nevet kapná?

Figyelt kérdés

Nem érdekel a Korda házaspár. Szóval légyszi ne ez legyen, minden második hozzászólás.

Úgy tűnik a Klára név a befutó nálam. A Férjem szerint öreges. Nagyon nem találunk megfelelő nevet, ezért

poénból írtam ki külföldi neveket és a Clara tetszett neki is.

Tényleg öreges, vagy csak megszokásból mondják egy-két névre az emberek?



2018. júl. 4. 20:25
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
#19 a dédiknek most is divatosnak számító nevük van. 😊 Eszter, Anna, Sára, Ilona (ez a név a kivétel).
2018. júl. 4. 22:11
 22/34 anonim ***** válasza:
64%
Az, hogy milyen szép neve van. Anyukám is Klára, a szívem csücske ez a név
2018. júl. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
46%
Idős napközis néni jut róla eszembe. Én biztosan nem adnám, elég öreges, és szerintem nem is szép.
2018. júl. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nagyon szép név, egyáltalán nem öreges.
2018. júl. 5. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
41%
Első gondolat: jól kicsesztek szegénnyel a szülei.
2018. júl. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

Azt gondolnam, hogy “masnak is eszebe jutott?”.


A 3. babat varjuk, ha lany lett volna, akkor ezt a nevet gondoltam ki. Igaz, hogy angol nyelvteruleten elunk, igy Clara-kent kapta volna.

Szerintem nagyon szep nev, engem mondjuk pont nem erdekelt, hogy ki mit szolna hozza, nem kertunk egyik gyereknel sem velemenyt. A kozvetlen csaladban szuletett gyerekek nevei 90%-ban a top 10-es listaban vannak evek ota, megsem velemenyeztem egyet sem soha.

Szerintem ezzel igazan ne foglalkozzatok, hogy kinek mi jut eszebe, kinek tetszik, vagy sem, mert soha nem talalsz olyan nevet, amitol senkinek sem lesz “negativ” gondolata es mindenkinek tetszik.

Nektek kell ezt a gyermeket elnevezni es nem masnak!

(Amugy mi nem beceztuk volna, igaz, a tobbi gyerekunk nevet sem becezzuk.)

2018. júl. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Szerintem szép név, nem érzem öregesnek.
2018. júl. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
74%
Nekem öreges... bocsi :(
2018. júl. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
83%
Az én mamámat Sárának hívták...most meg szinte minden 3.kislány Sára. Mitől lenne öreges?
2018. júl. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
83%
Nekem az jutott elsőre eszembe, hogy ha Klárának hívják, akkor valószínűleg lány a baba :D :D :D Mivel nem írtad a nemét, ezért elég hülyén nézne ki egy borostás pasi Klára névvel... Bár ha belegondolok, hogy a Demjén Rózsi... :D
2018. júl. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!