Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden anyós ennyire idióta,...

Minden anyós ennyire idióta, tudatlan?

Figyelt kérdés
Kedves anyósom szinte minden nap ha reggel leviszem hozzá a gyereket (együtt lakunk), folyton fogyókúrás porral eteti (14 hónapos). Ő ezt issza reggelire, és szerinte ízlik a gyereknek. Egy ideig tűrtem, de ma rászóltam hogy talán nem kéne ilyet adni a gyereknek, főleg mert nem kövér, meg amúgy se. Persze sértődés lett a vége, ami nagyon nem izgat, mert addig sem látom a képét. De hogy juthat egyáltalán ilyen az eszébe? Nyugtassatok meg hogy nem én reagálom túl.
2010. jún. 17. 22:07
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
üdítőkről nem is beszélve. Bár eddig csak cukormenteset adott neki, de nekem ez sem tetszik, mert lassan már csak ilyen löttyöket iszik, vizet meg nem. Szerintem nem normális dolog ez, nem szeretném ha a gyerekem csak üdítőt akarna inni.
2010. jún. 17. 22:10
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Miért hagytad egyáltalán csak egyetlen egy alkalommal is, hogy bármit is adjon neki, amivel Te nem értesz egyet? Nem reagálod túl, sőt, lehetnél keményebb....
2010. jún. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van,én is mérges lennék,nem engedném,hogy ilyen sz@rokkal tömje a gyerekemet! Fejlödö szervezetbe nem szabad fogyókúrás készitményeket bevinni! Mond meg neki,hogy beteg lesz töle a kicsi!
2010. jún. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
78%
Ja, első vagyok, a konkrét válasz a konkrét kérdésre: igen, minden anyós idióta, az enyém is az. Már a közelébe sem szeretek már menni, szerencsére messze lakunk tőle.
2010. jún. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
mivel én vagyok itt az eltartott, nem merek keményebb lenni - pedig tudom hogy kéne - nem szeretnék vitát. Úgy is én maradnék alul. Ahelyett hogy normálisan meg tudnánk beszélni, de vele nem lehet, eddig mindenen megsértődött ha mondtam valamit. Persze csak a gyerekemmel kapcsolatosan, a többi hülyesége nem érdekel.
2010. jún. 17. 22:14
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Ulj le anyosoddal es beszeljetek meg, hogy mit lehet es mit nem. Ha nem mukodik, akkor ne hagyd egyedul vele a kicsit.
2010. jún. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
irigyellek kedves első. Nekem marad a lottózás, hátha nyerek, de akkor messzire költözöm a gyerekkel...
2010. jún. 17. 22:15
 8/25 A kérdező kommentje:
nem hagyom vele egyedül, fél óránál tovább még egyszer sem fordult elő. Mert tudom hogy nem komplett a nő. Inkább cibálom mindenhova a gyereket, de neki nem adom oda. De van hogy észre sem veszem hogy mivel tömködi a gyereket mert mondjuk épp wc-n vagyok vagy ilyesmi... csak a lehelletén érzem. Jaj csajok, megbolondulok ettől a szipirtyótól........ de ez más téma, már egyszer panaszkodtam ezügyben egy másik menüpontban.
2010. jún. 17. 22:17
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

hát nem irigyellek! nehéz ez a helyzet de a párod melléd állhatna igazán!

mi szerencsére nem együtt lakunk, de igen közel. anyósom is sokat enged, ahogy én is, annak ellenére, hogy az enyém sem komplett! szerencsémre apósom és a párom is mindig mellém állnak, mert nekem van igazam, főként gyerek-témában.

lányok!! mintha sosem nevelt volna gyereket, ennek a nőnek annyi fingja sincs!!! de úgy látom a tiédnek se!!

2010. jún. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
a párom nincs itthon külföldön van, nem tud erről semmit.
2010. jún. 17. 22:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!