Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha megválaszthatnád, melyik...

Ha megválaszthatnád, melyik hónapban szeretnéd, hogy szülessen a babád, és miért?

Figyelt kérdés
2018. júl. 9. 21:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
20%
November elejen, hogy skorpio legyen.
2018. júl. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
70%

Nem bírom a meleget, szóval ne nyáron és ne télen (a kórházban nálunk 32 fok volt decemberben). Koratavasz, amikor max 20 fok van kint, de már nem fűtenek, vagy ugyanez ősszel.


A nagylány decemberi, a második januári lesz. 😊

2018. júl. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Kisfiam április végi pont jó volt, nagy hassal nem kellett nyáron szenvednem, mikor megszületett kellemes időjárás volt, mire jött a nagy meleg már nem volt újszülött,karácsonykor meg imádnivaló korba került mikor már érdekelték a fények meg az összejövetel.
2018. júl. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%

Februar-aprilis korul.:)

Fiam marcius eleji, tokeletes volt a terhessegem. Sosem volt dogleszto melegem stb

2018. júl. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
57%

Eddig egy októberben született fiam van. Igazából így jó volt minden a gyerek szempontjából, így nem bánnám legközelebb.

Viszont végig kellett szenvedni a nyarat, azt nem szerettem. Nyár közepe is megfelelne.

2018. júl. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
40%
Ha választhatnék március-április, nagyon max május. Vagyis tavasz! A fiam október elejei, nagyon szerettem volna, hogy szeptemberi legyen, mint én de nem én döntöttem 😊
2018. júl. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
61%
Május eleje ( így is lett). Nyári meleg kimarad, télem még nem kell nagy hasra kabátot venni.
2018. júl. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
54%
Mindegy, csak ne augusztus vége - szeptember eleje, mert egy gyerekkori barátnőm annyira utálta, hogy várja is a szülinapját, meg nem is, mert vége a vakációnak.
2018. júl. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
29%

A 2. babábál megválasztottam, 2016 februárjában akartam szülni, 'szerencsére' még a napot is eldönthettem 😁


2-3 év korkülönbséget szerettünk volna (2,5 lett), mindenképpen páros évben akartam hogy szülessen, csak mert nem szeretem a páros számokat, így lett a 2016, nem akartam, hogy véletlenül előbb érkezzen és még 2015 legyen, de április 1-et is ki akartam zárni, a február (02.) sokkal jobb, mint a március, hangzásban is és ugye az 03., ami szintén páratlan szám... a január szintén páratlan és igen közel van az előző évhez, így egy esetleges pár héttel előbb szülés is gáz lett volna..

Plussz az én szülinapon tavasszal van, a páromé ősszel, az első gyerekünké épphogy nem nyàron, úgyhogy jól jött egy tél, ami a kedvenc évszakom amúgy... Gyűlölőm a nyarat, nagyonterhes meg semmiképpen nem akartam akkor lenni, minden bajom van anélkül is olyankor...

12-re voltam kiírva, tökéletesnek tartottam. Mivel GDM-em volt így nálunk a protokoll szerint a kiírt napon be kellett volna feküdi és max 2 napot vártak volna az indítással. 11-én még semmi jele nem volt annak, hogy másnap szülnék, az orvos mondta, hogy ha akarom másnap beindítja a szülést. Akartam! Tökéletes dátumnak véltem, a párom is és anyukám is szabadnapos volt aznap így szabadságba sem került az apás szülés és a gyerekfelügyelet. 02.13. borzalmasan fest, ezt el akartam kerülni, plussz 02.14. a kinézett név napja, ezt sem akartam megkockáztatni, így terv szerint, 2016.02.12. a 2. gyermekünk születési dátuma 😅😅


Ja és az első szülés utáni 6 hetes kontrollon megkérdeztem az orvost, hogy ha akarunk második babát akkor mikor hagyjam abba a fogamzásgátlót, fél évvel a próbálkozás előttet mondta, úgyhogy ez is és a folsav szedésének elkezdése is ki volt számolva...

Szerencsére semmi egyéb "praktikára" nem volt szükség ahhoz, hogy akkor szülessen amikor én akarom...


(Visszaolvasva rohadt irányítás mániásnak tűnök még magamnak is 😅)

2018. júl. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%

Én is a tavaszra szavaznék, azért amit már leírtak. Az évszak szép színes és nagy pocakkal is bírható.


De az enyém karácsonyi baba lesz, remélem nem fog nagyon utálni érte... :D

2018. júl. 10. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!