Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja ezt minden...

Miért csinálja ezt minden este? 14hetes kislányom már elég rég óta, minden áldott este 7-8óra körül kegyetlenül el kezd sírni. Nem fáj a hasa.

Figyelt kérdés
Annyira ordít és visít hogy az elviselhetetlen. Semmivel nem lehet megvigasztalni. Eddig ha mellé feküdtem vagy ha bekapcsoltam neki a hajszárítót egy idő után abbahagyta. Most már semmi nem jó,semmit nem tudunk vele csinálni. Ha már nagyon kimerült a sírásban,végül elalszik de az 1-1,5óra.
2010. jún. 18. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon-nagyon fáradt valószínűleg a kislányod! Ha van rá lehetőség fürdesd meg és fektesd le!
2010. jún. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbáltad már magadra kötni? Jó szorosan, esetleg közben cici? Ilyen későn már nagy melegben is le tudod vinni sétálni egy kendőben. Szóval szerintem mindenképp vedd fel. A csecsemők úgy vannak programozva, hogy csak akkor alszanak el, ha biztonságban érzik magukat, ergo anyjuk v. egy másik felnőtt testközelségében vannak. Szóval hajrá! Ha gondolod írj privit nyugodtan. ;)
2010. jún. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia, nekünk is volt ilyen, egyszerűen estére betelik az idegrendszere némely babának, és így tudja csak kiengedni a fáradtgőzt. délutánra próbáljatok meg vmi nyugalmas tevékyenséget végezni (nálunk mondjuk csak az idő oldotta meg,olyan 4 hós kora körül már nem volt ilyen gond). addig meg, úgy aludt el, hogy kézben ringatva, ráztam akis fenekét, és énekeltem, sőt volt olyan is, hogy csutkára feltolva hangerőt hallgattunk R.E.M.-et, és azon aludt el. régi szép idők. :)

szóval ha amúgy napközben semmi baja, akkor sztem ez lehet mögötte, akkor meg kitartás, majd elmúlik nemsokára.

2010. jún. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!