Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jogos a minimano bababolt...

Jogos a minimano bababolt részéről hogy nem fogadta be a rendelésemet mert ők hibásan adták meg az árat? Ért ehhez vki?

Figyelt kérdés
Ma indult a babakocsi akciójuk, és az egyik babakocsi ki volt írva hogy 92% kedvezvezménnyel kapható kB 61000Ft helyett 5000Ft. Jött rögtön az automatikus email hogy megrendelésed köszönjük. Most meg nem rég jött egy másik email hogy hibás az ár nem tudják befogadni a megrendelésem, ez így jogos?
2018. júl. 12. 11:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is jártam már így, mondjuk gondoltam, hogy nem fogom megkapni a nemtudom hányezres triciklit egy ezresért :D Jogosan jár el az üzlet ilyenkor.

Mondjuk a H&M nem szokta visszamondani, ők benyelik általában, ha rosszul adták meg az árat. Egy-két hete több ismerősöm is rendelt 10 forintért gyerek rövidnadrágot, ki is szállították.

2018. júl. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem a babaszafarinál volt hogy az Aventes elektromos mellszívót 2 cumisüveggel, 10 db via pohárral együtt olcsóbban adták mint csak a masinát külön pedig nem volt akciós. Azonnal megrendeltük és le is szállították. Utána két héttel vették észre a hibát szerintem és változtatták meg a csomag árát dupla annyira. Ezúton is bocsi babaszafari és köszönöm a legjobb barátomat. :)
2018. júl. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Néha hiba, gyakrabban marketingeszköz. Ha benyelik a veszteséget (költenek rá), akkor elég komoly pozitív szóbeszédreklámot generálnak a brandjüknek és a termék brandjének. A versenyhivatal felé meg megy az elírásos habi. Ha nem nyelik be a veszteséget, inkább visszalépnek, az is számottevő szájreakciót gerjeszt, ráadásul valamelyest negatívat, ami egyébként sokkal jobban terjed, hatása a mutatókra a fentebbi verzióéhoz hasonló mértékű, költsége nagyjából 0.


Annyira jó megtérülésű fogás ez még a költségesebb esetben is, hogy Utazómajom szépen megél külön csak abból, hogy igen látogatott közvetítő-gyűjtőhelyként csinál ilyen akciókat idegenforgalmi cégeknek.

2018. aug. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!