Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Külföldön miért nem lehet a...

Külföldön miért nem lehet a babák fülét kilyukasztani?

Figyelt kérdés

[link]


Ez a cikk alapján jutott eszemben, hogy háborognak azon, hogy a babának ki van lyukasztva a füle.


Ez nálunk teljesen általános dolog, már a szülőszobán kb.


Mi Angliában élünk, itt se lehet 4-5 éves korig megcsináltatni.


De miért?


2018. júl. 15. 10:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
44%
Nekem születésem óta lyukas,félreszúrták és ferde az egyik lyuk,állandóan begyullad. én úgy vagyok vele,várjuk meg amíg a gyerek meg tudja mondani hogy szeretné vagy sem. még jó hogy nem az az első emlékem hogy valamit belebsznak mindkét fülembe és még meg se száradtam kb.
2018. júl. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
27%
Hihetetlen, milyen vérengzést képesek csinálni egyes "anyukák" egy kis ékszerből.
2018. júl. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
35%
Nemetorszagban ugy gondoljak, hogy errol dontson a gyerek, mivel az o testerol van szo, es meg egy 6 evesnek sajat keresre sem biztos, hogy megcsinaljak, a szulore pedig furan neznek. En amiatt nem tartom elonyosnek, hogy kitagulhat, elcsuszhat, csunya lehet felnott korara, es sok gyerek piszkalja is. Nekem es a hugomnak is csak tinedzserkent lett kifuratva a fulunk, mikor mi akartuk, es nekunk igyvolt jo. Szerintem semmi hatranya nincs annak, ha varnak vele, de nem itelem el azt sem, aki megszokasbol kifuratja a gyereke fulet, csak szerintem az ilyenekbe nem gondol bele.
2018. júl. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
azért az elég érdekes, hogy ennyire mindenki ellene van, mert félrecsúszHAT, begyulladHAT, rosszul szúrHATják, vagyis picike esély van a negatívumra... de amikor arról van szó, hogy valaki császárt kér, nehogy oxigénhiányos legyen a gyereke vagy eltörjék a kulcscsontját - ami egy cseppet nagyobb gond, mint egy csúnya szúrás - az aztán a sátán fattya és el kell égetni elevenen...
2018. júl. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
22%
Basszus pontozzatok már le mert leírtam hogy én pl. jól meglennék a gyulladt félreszúrt fülem nélkül. Végülis tökjó hogy nem dönthettem el akarok-e gennyet meg vért nyomogatni belőle akárhányszor beleteszek valamit. Idióták. Úgy látszik itt csak a persze,azonnal köldökpirszinget meg orrkarikát is csináltathatsz az újszülöttednek mert az a trendi. Az meg le van fosva hogy fájdalmat és traumát okozol a gyereknek a saját hiúságod miatt rögtön miután megszülted. Jár a keksz.
2018. júl. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Amerikaban sem csinaljak a fullukasztast. Felesegem azt mondja hogy gyerekbantalmazasnak szamit.
2019. jún. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!