Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cumisüveget keresek ami már...

Cumisüveget keresek ami már nagyobb babáknak való, de nem varázsitató, van ilyen? Hol kapható?

Figyelt kérdés
2010. jún. 18. 14:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mi az hogy nagyobb babáknak való??
2010. jún. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem tejnek való, aminek valamilyenképpen speciálisabb a cumi része, nem csepeg vagy csőrszerű a vége, de nem csőrös pohár!
2010. jún. 18. 15:28
 3/12 anonim ***** válasza:

Ilyesmire gondoltál?

[link]


Nekünk ilyen van,csak nincs füle,és nagyon jó a szivóka része is kicsit olyan inkább mint az itatócsör,de puha szilikon,és csöpögésmentes.

Nekem ebböl issza a babám a teáját is és a tápszerét is!


És igaz nem ezzel a mintával,de kapható a tescoba,a brendonba és elég sok helyen.

Nemtudom merre felé laksz,de a legjobb áron,ha jól emlékszem a Mária bababoltban láttam!

2010. jún. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
varázsitatók...azokat hívják csőrös pohárnak, nem...?
2010. jún. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszi valami olyasmire gondoltam, ez van nagyobban is?
2010. jún. 18. 16:42
 6/12 anonim ***** válasza:

Hét ez 150ml-nek van irva,de 180ml fér bele,ugy tudsz nagyobbat venni,h ha veszel egy ilyen nuk cumisüveget és külön a fejrészt hozz,csak akkor nem lesz füle,nekünk is azért nincs füle mert én is cumisüvegböl alakitottam át!

Na igy gondoltam,söt ugy látom igy még jobb áron is jön ki:

ez az üveg neküünk is ilyen van,kék szinü:

[link]

és hozzá külön a szopisrésze:

[link]

Én azért szeretem mert nekem nem fogadta el a fiam a varázsitatókat,és ezt meg elég gyorsan elfogadta és könnyen iszik belöle!

Remélem,h nektek is beválik!



Ja és még ezt találtam neked!

Csak ez mondjuk latexes szivókás,de ezt is letudod cserélni szilikonosra,ha a babád nem fogadja el a latexeset!

[link]


[link]



Remélem tudtam neked segiteni!:)

2010. jún. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszi!!! segítettél, a kisvakondos győzött, az nagyon jó, pont ilyenre gondoltam!!!!
2010. jún. 18. 16:56
 8/12 anonim ***** válasza:

Szivesen!

Örülök,h segitettem,remélem a babádnak is tetszeni fog! :):):)

Szép napot nektek!

2010. jún. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Szió!

Megvettem az üveget, volt a müller-ben,csak micimackós:) nagyon édi.Tényleg szuper és praktikus az a kis akasztó rész is! A kislányomnak is tetszik :)Köszi még egyszer!

2010. jún. 19. 22:48
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Örülök,h sikerült megvenned és h a kicsi lányod is elfogadta!

Én is micimackósat keresek mindenhol,csak én a 150ml változatót és fül nélkülit,kaptam már tanácsot,h a müllerben van,de sajnos nekünk nincs a közelben! :(:(:(

De továbbra is keresem hátha vhol rábukkannék!:)

2010. jún. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!