Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom (...

Mit jelent ez az álom ( nagyon rossz )?

Figyelt kérdés
Már nem egyszer álmodtam ezt! Röviden tömören azt álmodom folyamatosan hogy a barátnőm mással van, vagy kiderül hogy volt előttem valakije nem is egy hanem több férfi! Természetesen már 8 éve ismerem és 2 éve együtt vagyunk és neki én ő meg nekem volt az első. Rossz ez az álom és folyamatosan ezt álmodom!
2011. jan. 16. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
szerintem leginkább csak ettől félsz, ami álmodba kijön...és ilyenkor reméljük, hogy az álmok NEM válnak valóra
2011. jan. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
10%

A Sátán zavar téged, hogy elbizonytalanodj a hűsége felől!

Parázna életet éltek, és ha sikerül neki szétzúznia ezt a kapcsolatot, akkor újabb paráznaságba kezdhettek másokkal! Majd így tovább.


Meg kell térned az Iszlámra! Majd meg kell pecsételni házassággal a kapcsolatot. Utána elmúlik. Szólj ha érdekel!

2011. jan. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bizonytalan vagy, szorongsz, és a kételyeid álmodba törnek elő. Bízz jobban a párodban, és magadban. Lelkizzetek többet.
2011. jan. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!