Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos a babám de már most...

9 hónapos a babám de már most elegem van mindenből. Reggel mikor felkelek csak sírnék. Nem tudom azt csinálni amit szeretek mert mindig vele kell foglalkoznom. Mit csináljak hogy egy kicsit jobban érezzem magam?

Figyelt kérdés
Elvan az apjával is de ha meglát engem akkor ordít. Főzni is imádok de tőle azt sem lehet.
2018. júl. 19. 16:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az én lànyom 7 hónapos lessz nemsokára,nekünk a pihenöszék vált be,oda viszem ahol éppen vagyok,ha a párom nincs ithon akkor a fürdőbe mig lezuhanyzok,folyamatosan beszélek hozzá mindig elmondom èpp mit és miért csinálok hogy éreze attol mert nincs a kezembe még foglalkozok vele is.
2018. júl. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Hűű nekem ez amit írtál egy kicsit éles...

Nem vagyok az a nagy könyv szerinti anya, meg az okoskodó fajta, de ez hogy nemtudod azt csinálni amit akarsz ez egy kicsit sok. Az én lánykám is nagyon anyás, ő még az apjával sincs el. 14 hónapos, és én 14 hónapja vele a kezemben főzők, mosok, wczek stb... Persze ez egy kicsit, fárasztó és frusztráló de ezt vállaltam, majd csak felnő :) nekem is hiányzik néha a szabadidő, de ilyenkor csak rá nézek a kis csoda babámra és el is múlik.

Próbálj meg segítséget kérni, aki egy kicsit vigyáz a babára amíg te elmész kikapcsolódj valahova. Legalább heti 1x pár órára.

Mi a párommal este szoktunk elmenni vacsorázni amikor elaludt a pici és a mama addig mellette van. Kitartás, gyorsan megnőnek! (nekem már most hiányzik az a nagyon pici baba kor)

2018. júl. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!