Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha anyósodat akit annyira nem...

Ha anyósodat akit annyira nem bírsz, egy héten hányszor hívnád látogatóba, unokázni?

Figyelt kérdés
2018. júl. 21. 12:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
70%

2-3 hetente jön de mostanában lett elegem, hogy állandóan beleszól mindenbe, amihez semmi köze, aztán meg megsértődik.. mellé minden mondatában szerepel, hogy mennyivel tapasztaltabb mint én, de olyan sértődéken, mint egy gyerek. Nekem NAGYON sok így is ez a havi kb 2 alkalom. Legközelebb megúszom valamivel, pont dolgom lesz. Pl pelenka pont el fog fogyni (fogom és eldugom ami van akár...). És nem kihasználás, mindig akkor jönnek anyósék, ha a férjem is itthon van, majd ő foglalkozik a saját szüleivel. Nekem most sok volt.


A kérdésedre a válasz, havi 1 alkalommal. Ennyit simán kibírnék akár összeszorított fogakkal.

2018. júl. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
85%

Miért kéne hívni?

Az enyénmel nincs bajom, de sosem hívom, mondjuk kb 50km-re lakik... egy évben 2x jön - a gyerekek szülinapjàra, itt van max 2 órát és ennyi. Mi szoktunk menni karácsonykor és hústvétkor, meg ezeken kívül max 3x 1 évben 1-1 napra

2018. júl. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
18%
Heti egyszer találkozunk kb. Vagy ö jön, vagy mi megyünk át. Nem csak én nem csipem, a gyerekünk sincs oda érte. Igy kettesben nem hagyom ott öket. De azért kell h legalább ilyen formán legyenek néha együtt.
2018. júl. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Havi 1-szer

én anyósom nem is érdekli az unokája úgyhogy bőven elég az az egy alkalom mikor el kell viselni

2018. júl. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem hívom, mi megyünk havi egyszer maximum kétszer. Alkoholista nem hagyom rá a gyereket közös programra csak ha én is ott vagyok. Nem bízok benne, de tisztelem a férjem miatt és kibirom azt a kis időt.... Mint ahogy előttem is írtàk összeszorított fogakkal és pár mély levegővel
2018. júl. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!