Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kis gyerkes szülők: praktikus...

Kis gyerkes szülők: praktikus ajándékokra tippek baba látogatóba, ami most vagy a későbbiekben felhasználható?

Figyelt kérdés
Hárman mennénk baba látogatóba és közös ajándékra gondoltunk.De nem szeretnénk pizsamát,kezes-lábast vagy ehhez hasonló dolgokat vásárolni abból általában úgyis sokat kap a pici.Ehhez kellenének ötletek.

2017. máj. 30. 13:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
33%

Popsitörlő, fürdető, testápoló, naptej, popsikrém. Ezekre mindig szükség van, és nem fogja kinőni, mint pl. a pelenkát vagy a ruhákat.

Egyet-egyet vesztek belőle, egész szép ki ajándékkosarat lehet csinálni.

2017. máj. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
41%
Ajándékutalvány.
2017. máj. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
47%

Az ajándékkosárnak örültem én is. ( neogranormon, popsitörlő, mintás textil pelus,és nekem alkohol mentes sör volt benne)

A dm/ rossmsnos utalványnak ( kártya) is nagyon örültem. Sok hasznos dolgot tudtam venni, és nem kell egyszerre levásárolni

2017. máj. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
11%
Kérdezd meg hogy van-e pihenőszékük, én imádtam a miénket, nagyon örültem volna ha ajándékba kapjuk :) De ami még jó lehet anyukának pl arcmaszkok, fürdőbomba, ilyen szépészeti dolgok, ezeknek is örültem volna. Nem ajánlom viszont hogy pelenkát vigyetek, én abból csomót kaptam pedig már nem is volt jó a gyerekre az 1es méret amit hoztak. Popsitörlőből meg pl az én fiam allergiás a neogranormonra, és olyat is kaptunk.
2017. máj. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
7%

A pelenkának szerintem mindenki örül, hiszen annak a havi átlag költsége 10 ezer forint. Csak arra kell figyelni, hogy nehogy kis méretet vegyetek, inkább érdemesebb egy számmal nagyobbat, hogy biztos, jó legyen. Mi például az újszülötteknek való pelenkát egyáltalán nem tudtuk használni, mert nagy volt a baba, szoros volt neki.

Újszülöttnek fürdetőket én nem igazán vennék, maximum, ha tényleg teljesen illatmentes és mindenféle adalékanyag mentes, de azok meg aranyárban vannak, szóval a fürdetőkrém a legjobb. Jópofa a cumizós babáknak pl. a cumitartó kis műanyag doboz, vagy a cumitartó, csíptető, hogy ne hagyják el minden nap a cumit, a nedves törlőkendő is nagyon gyorsan fogy egy pici mellett, jön a nyár, esetleg uv szűrős kis kalap is nagyon jól jöhet, vannak jópofa uv szűrős napernyők is, mi sokat használtuk.

Szeretik a picik a felhúzható, kellemes kis dallamot játszó játékokat is, nálunk fürdetéskor mindig szólt halkan valamilyen baba zene, imádták a gyerekek. Egyébként pl. mi rövid- és hosszú ujjú bodyból 1-1 darabot kaptunk csak, pedig az is fogyott rendesen, volt, hogy egy nap 3-4-et is elhasználtunk. Szerintem egy ilyen body, ami 3-as, vagy 5-ös csomag, mindig jól jön, én a hófehérre szavaznék, azt a legkönnyebb tisztítani. Esetleg vékony kis pamut zokni, nyári baba takaró, ezek mind nagyon hasznosak.

2017. máj. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
38%
Én megkérdezném legalább az irányt. Nem örülnék ilyen kencéknek, mert nem kenném rá.
2017. máj. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
42%

Gyakorlatilag csak az ajándékutalvánnyal nem tudsz mellékfogni. Nekem pl. semmi nem kellene azok közül, amiket a többiek felsoroltak, főleg nem arcmaszk, meg fürdőbomba. De testápolót sem kentem még soha a gyerekre, pedig már majdnem 5 éves. Pelenkát, popsitörlőt, popsikrémet, fürdetőt csak akkor használtam el, ha pontosan olyat hoztak, amit amúgy is használtunk, de azokat meg úgyis megvettük.

Meg is kérdezheted, hogy konkétan mit szeretnének.

2017. máj. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
22%

"A pelenkának szerintem mindenki örül,"

Hát mi azt kaptunk, de bár semmit ne hoztak volna. Pedig nem sz.rt, Liberót. Mégis minden pisi-kaki átöltöztetéssel ért véget. Csak a zöld Pampers vált be fiamnál.

Popsitörlőt is kaptunk, de olyan büdös volt nekem, hogy nem bírtam elhasználni, elajándékoztam.

SZóval bármennyire ezt tanácsolják, NE vegyél babaápolási termékeket, csak ha TUDOD pontosan, milyet használnak.


Ami jó lehet, az az utalvány, pl Rossmann, vagy Regio, vagy Brendon... ilyenek. És akkor az anyuka dönt, mi lenne jó igazán nekik.


Vagy kisebb játékok, pl csuklócsörgő, felhúzható zenélő figura, ami ágyra rögzíthető, zenélő kivetítő, babakocsira akasztható játék.


De ha olyan kapcsolatban vagytok, akkor "bébiszitter" kupon, amit nálatok lehet beváltani.

2017. máj. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
11%

Én is a pelusnak örültem nagyon. Úgy kaptunk, hogy egy ajándékban volt éppen aktuális méret és mellette egyel és még egyel nagyobb méret. Később csak elővettük, imádtam.


Ajándékba kaptunk játszószőnyeget. Egy játékokkal teli híd alá lehet fektetni a babát és tudja azokat nézegetni, később fogni, lóbálni. Sokan előre megveszik, de mi nem gondoltunk rá és nagyon hasznos volt. Órákat tudott "játszani" alatta a fiam.


Ruhából amúgy a legtöbb család bővelkedik, ha azt akartok, kérdezzetek rá, nehogy potyára vegyétek meg.. :( Mi is jártunk úgy, hogy volt amit fel se vett mert annyi volt és hamar kinőtte az első méreteket.


Későbbre valamilyen fejlesztő játék jó lehet, vannak ezek a labda fajták pl: [link]


Még egy ötlet: Ajándékba kaptam hordozókendőt. Kényes téma, mert sokan válogatnak benne, de nekem hasznos ajándék volt, nem is gondoltam rá hogy szükségem lehet rá. Esetleg ha ezt adnátok, kérdezzetek rá.

[link]

2017. máj. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 babyboom567 ***** válasza:
14%
Én pl. örültem ha megkérdezték,hogy mit hozzanak,viszont az ajándékutalvány az egyetlen amivel tényleg nem tudsz melléfogni.
2017. máj. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!