Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Laktoherb teától fájhat a 2...

A Laktoherb teától fájhat a 2 hetes babám hasa?

Figyelt kérdés
Lassan 2 hete iszom, napi 2 csészével. Tegnap este óta nagyon fáj a hasa. Lehet ettől? Semmi olyat nem eszek, amitől fájhatna.
2018. júl. 22. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ebben is édeskömény van, attól fájhat.
2018. júl. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát.. Ha már hetek óta iszod és napok óta fáj "csak" a hasa, akkor én nem hinném.

Én ezeket úgy ittam, hogy több vízben főztem le. Pl. 2 literhez 2 filter, mellette hastornaztattam, kaki puki rendben volt, és így semmi baja nem volt. (ha simán főztem neki is csinált hasfajast de aznap este, legkésőbb másnap már fájt neki) Nyilván, ha az megnyugtat ne igyad pár napig aztán meglatod változik-e.

2018. júl. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A mi babánk is 2 hetes korától lett hasfajos kicsit. 3 hónapos korában múlt el, végig ittam a a mecsek tejszaporitóját. Nem habzsol vagy nem erős a tejleadp reflexed? Nem nyel sok levegőt? Sokat kell büfizteti, akár közben is, hason is legyem sokat ha szeret, kijön a beszorult levegő.

Hátha :)

2018. júl. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!