Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szerettessem meg lányomma...

Hogy szerettessem meg lányommal a Milupa Junior 1+ tejitalt?

Figyelt kérdés
14,5 hónapos, reggel és este szopizik, de nem nagy mennyiséget, a napi fél liter tutira nincs meg. Próbáltam adni a Milupát, de szóba sem áll vele, eltolja, nem kell neki. Mit csináljak, milyen praktikák váltak be?
2010. jún. 18. 22:31
 1/10 anonim válasza:

Mit eszik még?

Ha nem szereti, akkor nem szereti, nincs mit tenni. Próbálj más márkát, más ízesítést

2010. jún. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Majdnem mindent eszik már, csak a hüvelyeseket meg a káposztát, kukoricát, magvas gyümiket nem. Az a baj (vagyis nem baj, ez jó), hogy apu egyik ügyfele (könyvel) a Milupa egyik igazgatója, így ingyen kaptunk 4 doboz tejitalt. Nem akarom azt, hogy több ezerért veszek másik márkát, és az is itt romoljon meg.
2010. jún. 18. 22:47
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért akarsz neki adni ilyen tejitalt? Miért nem próbálod meg a sima tejet? Amit meg kaptál eladhatod.
2010. jún. 19. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
több hét, mire az új dolgokat megszokják. próbálgasd tovább. tegyél bele kakaót, add neki csőrös pohárból. ha nagyon nem megy, adhatsz neki 2,8as tejet már. de ha eszik túrót, joghurtot, stb akkor nagy baj nem lehet
2010. jún. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én anyatejes fiam sem itta meg egyik tejitalt sem, pedig mindenhogy megpróbáltuk (kakaó, méz stb).

Én a sima tejet is kipróbáltam, de azt sem kérte (bár nem is nekik való még szerintem).

Ami viszont végül bevált, az a Milupa Junior banános tejital.Azt egyenesen imádja,simán megiszik belőle naponta 4-5 dl-t.

Szerintem tedd egyelőre félre a sima Miupát, ha nagyobb lesz kicsit, akkor újra meg lehet próbálni azt is, hátha később elfogadja.

2010. jún. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
és ebből nem lehet valahogy banánturmixot csinálni?
2010. jún. 20. 19:34
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy ideig az enyém is tiltakozott, félretettem, aztán újra megpróbáltam, és láss csodát, egy cuppanásra megitta a két decit. Ne add fel, próbálkozz újra.
2010. jún. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Enyem is tiltakozott, de van Karobpor (az olyan mint a kakaoport) es azzal megszerette. Azota mar kb 4 dobozzal megittunk. A vaniliast mar siman issza :)
2010. jún. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Hát nem tudom, én szoktam banánturmixot csinálni sima tejből. Nem tudom az ilyen italból lehet-e.

Éppen kipróbálhatod.

Én úgy szoktam, hogy 2,5-3 deci tejhez 1 banán, összedarabolva be a turmixba.

2010. jún. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Vagy meg tényleg add el a neten.
2010. jún. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!