Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől röföghet minden reggel...

Mitől röföghet minden reggel a 2 hós babám, mint egy kismalac?

Figyelt kérdés
Éjszaka 1-2szer ébred meg szopizni és olyankor nem is büfizik, talán ˝liftezne ˝ benne a tejci, mert a reggeli szopi utáni első büfivel megszűnik a röfögés :) máshogy nem tudtam leírni:) köszönöm a válaszokat!
2010. jún. 19. 00:08
 1/10 A kérdező kommentje:
olyan szörcsögő hangokat ad ki, mindig nézem az orrát is, mert hangra olyan, mintha taknyos lenne..
2010. jún. 19. 00:09
 2/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is ilyen volt, azt olvastam itt, hogy a porc még puha az orrukban és attól lehet ilyen hang.
2010. jún. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Velünk is volt ilyen néha, magától elmúlt, de nem tudom, mi lehet igazából.


(Amúgy mennyivel jobb ha az anyák szopi és büfi helyett azt mondják, szopás és böfögés? A kedves első válaszoló nyilván nem kakis pelenkát fog majd cserélni hanem széklettel vagy ürülékkel telit, netán szarosat, és pisi helyett is hugy vagy vizelet fog folyni a gyerekéből. Nyilván nem popsikrémet használ majd, hanem fenékkrémet, farkenőcsöt, vagy ülepkencét, és az ő babája nem pukizik majd, hanem szolidan szellent, rosszabb esetben fingik. Bocs az offért.)

2010. jún. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az en babam is csinalta, az elejen meg is ijedtunk a ferjemmel mert azt hittuk nem veszi normalisan a levegot, de tenleg egy ido utan abbamaradt. Az okat nem deritettuk ki mi sem de most 4.5 honapos es mar nem csinalja, helyette visit minden reggel. :)
2010. jún. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Nekünk is csinálta a kislányunk,mi ki is deritettük mi az oka,mert engen nagyon zavart.Az orrukban a porc még nagyon puha stb...nyugi ezt kinővik,nálunk már elmúlt:)


Mekkora barmok is vannak itt,gratulálok..1-2-dik válaszoló...

2010. jún. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5%
Nem barom vagyok, csak tisztelem a magyar nyelvet annyira, hogy ne csináljak belőle nevetség tárgyát. Függetlenül kortól, nemtől, szülői szereptől.
2010. jún. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én kis drágám is röfög reggelente és sem tom,hogy miért.....:)Általában szopizás után nekünk sem jön mindig büfi,de puki az igen,ezért vagy húsz percet sétálgatok a kis arimmal,vagy ha nagyon bealukál,akkor oldalt fektetem le,és kitámasztom a hátát feltekert türcsivel....de ettől függetlenül a reggeli röfizés nálunk is megvan.....

egyépként nem így válaszoltam volna,de direkt az első kettő kedves válaszoló miatt....már csak azért is....pusza mindenkinek és jó babázást...hihihih

2010. jún. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez nem Dr. Grétsy László online oldala! Itt anyukák a saját szlengjükben írnak egymásnak. Ha zavar, nem kell ide benézni.
2010. jún. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
:):):))))) na úgy látom viccesre is sikeredett, minden esetre köszönöm a válaszokat, nyugtató az, ha kinövik a babócák:) és igenis szopizik, büfizik, fürcsizik, pukizik, és bukik és alukál, mert olyan édes, hogy másképpen nem tudom mondani :) azért jót nevettem az anyukák kioktató válaszán, mindegyikkel egyetértek, és valóban ez a szleng az anyáké, Grétsynek semmi kifogása nincs ez ellen. Kérdezd csak meg szopizott-e vagy büfizett-e az unokája? :) És pukizott-e vagy fingott-e... nyugodtan vállalj gyereket, talán lenyugszol, de szegényt nagyon fogom sajnálni, ha ilyen anyja lesz, mint te:) ne hari:) és majd jussunk eszedbe, ha szopizni fog a babád és utána büfizni:) kisdrága, te leszel a legboldogabb:)
2010. jún. 19. 15:13
 10/10 A kérdező kommentje:
Természetesen fenti válaszom személyes részét az első válaszadónak szántam, a második válaszadóhoz nincs hozzáfűznivalóm, egyszerűen figyelmen kívűl hagytam, mert disznóságot írt, egyértelmű, hogy mindenki magából indul ki ezen az oldalon, ha válaszhoz folyamodik. Valószínű volt miből meríteni, szintén csak sajnálni tudom :)Minden jót, neki is:) És szép napot nektek, anyák, köszi mégegyszer a nyugtató válaszokat!
2010. jún. 19. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!