Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek is korai, hogy 4...

Szerintetek is korai, hogy 4 hónaposan terhesen vettem a gyermekemnek egy kis zoknit meg egy bodyt?

Figyelt kérdés
Sokan el ítélnek azért, mert a gyerekemnek vettem 16 hetesen egy pár kis zoknit meg egy bodyt! Igaz a nemét még nem tudom, de direkt semlegeset vettem! Ezért támad nekem mindenki, hogy még ez nagyon korai, bármi meg történhet, rá érek 2 hónap múlva neki vásárolni! Nem értem az embereket, miért ilyenek! El veszik a kedvem mindentől! Ti mennyi idősen vettétek meg neki az első kis ruhát/kis zoknit? 16hetes khm

2018. júl. 25. 16:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%
Akik azért letámadnak egy kismamát mert vett a születendő gyermekének egy zoknit ?tök mindegy hanyadik héten), már ne is haragudj, de idióták.Ne foglalkozz velük!Még terhes sem voltam és vettem egy kis kertésznadrágot mert annyira megtetszett.
2018. júl. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
82%
Hat nem ezen fog múlni, ha baj is történik az biztos.
2018. júl. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
82%

Ki itel el ?

Nem ertem az ilye kerdest.

Minek ezt eleve hangoztatni ? Kihirdetted a buszmegalloban ?

Azt veszel es akkor amikor akarsz. En az elso kis takarit vettem a 12. heti ultrahang utan. Megmutattam a ferjemnek. Ennyi.

2018. júl. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele! De annyira rosszul esik ez nekem! :( nem tudom ezt hova tenni! Egyébként Gratulálok a babátokhoz :) akkor szerintetek ne is foglalkozzak veluk!
2018. júl. 25. 16:11
 5/25 A kérdező kommentje:
3.hozzászóló! A bababoltban néhány kismama, és az anyukám barátnője volt! Igaz a bababoltban a kismamáknak már nagy pocakjuk volt! Lehet ezért is volt ez az egész!
2018. júl. 25. 16:12
 6/25 anonim ***** válasza:
69%
Talán ha nem magyaráznád a bababoltban, hogy hány hetes vagy nem szólna be senki, amúgy is nehezen tudom elképzelni a szitut, most nem is vagyok terhes, de sok babacuccot veszek az öcsém gyerekének és nem szól be soha senki.
2018. júl. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
84%
Nem, ne foglalkozz másokkal.
2018. júl. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
82%

Ajjaj, lesznek még gondjaid, ha ezen így kiakadsz.... :/

Amúgy max meglepődtek, mert még nincs nagy pocakod és ilyenkor még nem szoktak annyira készülődni...de hogy "elítélnek"...szerintem kisebb gondjuk is nagyobb, mint hogy ezzel foglalkozzanak.

2018. júl. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Szerintem ha tőled meg kérdik, hogy mennyi idős terhes vagy, te is válaszolsz! Szerintem ez így illő.. Amúgy nincs kis hasam! KB. 5 hónaposnak megfelelő hasam van! Na mindegy nem azért tettem fel a kérdést mert erre vagyok kíváncsi, hanem arra, hogy szerintetek is korán van még ehhez!
2018. júl. 25. 16:28
 10/25 anonim ***** válasza:
71%

Ne foglalkozz velük!

Én 22 hetes vagyok, még nem vettünk semmit a babának, de most kezdtünk babakocsi keresésbe, mert nem akarunk mindent az utolsó pillanatra hagyni, főleg úgy nem, hogy a nagyvárosok, tehát a rendes bababoltok is távol vannak tőlünk, így sokat kell utazni.

Alig van hasam, ha bővebb ruhát veszek fel, nem is látszik, hogy terhes vagyok pedig egészséges a magzat. 2 bababoltban is voltunk, ahol az eladó bunkózott velünk, alig akart segíteni, pedig úgy mentünk oda, hogyha megtetszik a kocsi, amit kinéztünk magunknak, akkor elhozzuk. (lehet mindenkivel ilyen bunkók, csak én éreztem magam hátrányban a kis hasam miatt :D)


Mi előbb a nagyobb dolgokat szeretnénk letudni, utána jöhetnek az apróságok: ruhák, cumi, pelus, stb.

2018. júl. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!