Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek is korai, hogy 4...

Szerintetek is korai, hogy 4 hónaposan terhesen vettem a gyermekemnek egy kis zoknit meg egy bodyt?

Figyelt kérdés
Sokan el ítélnek azért, mert a gyerekemnek vettem 16 hetesen egy pár kis zoknit meg egy bodyt! Igaz a nemét még nem tudom, de direkt semlegeset vettem! Ezért támad nekem mindenki, hogy még ez nagyon korai, bármi meg történhet, rá érek 2 hónap múlva neki vásárolni! Nem értem az embereket, miért ilyenek! El veszik a kedvem mindentől! Ti mennyi idősen vettétek meg neki az első kis ruhát/kis zoknit? 16hetes khm

2018. júl. 25. 16:04
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Egy zokni meg body csomaggal kezdtem én is. Még szerintem 16 hetes terhes sem voltam, de már tudtuk a nemét. Nem hiszem, hogy bárkinek van beleszólása. Akár szüléskor is meghalhat az anyuka vagy baba, semmire nincs garancia amúgy.

Egyébként nagyon szerettük azokat a ruhákat, mindig visszaemlékeztem, hogy ezt vettük neki elsőként.

2018. júl. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Gratulálok mindenkinek a babához! Utolsó előtti! Ne foglalkozz te sem velük! A te gyereked nem a másé! Akkor veszel neki bármit is amikor akarsz! Én is mostmár így fogom fel és mások véleményére magasról teszek! Mi is már nézegetjük a baba kocsit baba ágyat! De meg venni akkor fogom ha nem fogja el dugni előlem a nemi szervét újra a pici! Köszönöm, hogy segítettek, ezzel rá jöttem arra, hogy ha mások véleményével foglalkozok, akkor még az utolsó hónapban is ha rám szólnának, rosszul esne.. Köszönöm :)
2018. júl. 25. 16:42
 13/25 anonim ***** válasza:
71%
Ugyan... az elsőnél 16 hetesen tudtam meg, hogy kislány, vettem neki pár bodyt örömömben. Most a másodiknál a kombinált teszten már megmondták, hogy kisfiú, örömömben vettem hazafelé egy kiscipőt, meg a következő napokban a lányos hordozókendőm helyett egy fiúsat. Marhára nem kérdeztem róla senki véleményét :) nem vagyok egy babonás hülye, ha ne adj isten bármi lesz, nyilván nem emiatt lesz. A dolgok nagy részét amúgy én a 20 hetes genetikai UH után elkezdem beszerezni, nem akarok mindenért egyszerre rohangászni már nagy pocakkal.
2018. júl. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Gratulálok utolsó :) igazad van :) nekem 18 hetesen kell majd mennem genetikai ultrahangra! Ha meg mondják a nemét, az első utam hazafelé, a bababolt lessz :)
2018. júl. 25. 17:04
 15/25 A kérdező kommentje:
Miért lennék gyerekes?😂 Azért mert meg kérdeztem, hogy ki hány hetes terhes volt mikor megvette az első kis ruhát?
2018. júl. 25. 17:36
 16/25 A kérdező kommentje:
Ha ti jobb kérdéseket tesztek fel, olvasgassátok azt😊 Nem kötelező ide írni! Ne vedd figyelembe és kész! Mellesleg láttam már olyan kérdést itt a gyakori, hogy a másik két mellem nagyobb mint a másik😂 akkor az a kérdés feltevő mi? 😂
2018. júl. 25. 17:38
 17/25 anonim ***** válasza:
18%
Masik ket mell?? Mi van?!
2018. júl. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem ne akadj fent ezen én 18 hetesen egy boltban megláttam egy nagy csörgős/zenélős plüsskaticát leakciózva és annyira cuki volt, hogy megvettem. ...bababoltban amúgy azt vettem észre, hogy amúgy is "szeretnek ítélkezni".


26 hetesen bementem néhány apróságért (kaptam magzati szívhang monitort és ahhoz kellett gél) meg árakat feltérképezni, és 2 perc alatt rám akarták tukmálni a fél boltot. Először örültem a segítő szándéknak mert elveszett voltam (milyen ruha mit takar, mi kell a babakelengyébe stb.) de aztán ahogy kiderült hogy pl bababútort használtam vettük (akartak ajánlani) ment a szájhúzogatás...amikor még azt is közöltem, hogy nem tudok tovább maradni mert még dolgozom (ráadásul patikában!) rögtön "a babát veszélyeztető anyuka" lettem. :D

2018. júl. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Volt egy olyan kérdés itt a gyakorin, hogy az egyik mellem nagyobb mint a másik kettő😂 most akkor 3 melle van? Na ez a gyerekes aki azt se tudja, hogy miből mennyi van a testén.. Nem én.. Aki arról kérdez, hogy ki mikor vásárolt a babának, ruhát meg stb..
2018. júl. 25. 18:44
 20/25 anonim ***** válasza:
10%
szerintem ezt inkább ne erőltesd...
2018. júl. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!