Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak olyan anyukák itt ahol...

Vannak olyan anyukák itt ahol a pici gyermekük hetente látja apát?

Figyelt kérdés
Párom külföldre készül menni dolgozni. Én nagyon nehezen fogom még fel, mert nekem akkor van egy kis nyugim ha apa délután 5kor haza esik, így ő foglalkozik a gyerekünkkel, de milyen lesz a picinek? Hogyan viselik ők el ha csak hetente látja majd?
2018. júl. 27. 21:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mennyire pici?
2018. júl. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Egy ismerősöm fiával jatszottam pár éve néha,míg a nő anyukámmal beszélgetett.A fiú 2 és 3 éves korában 'vigyáztam rá',és az apja kamionos.Nem volt semmi baja a hisztisségén kívűl,de az más téma.
2018. júl. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1 éves lesz
2018. júl. 27. 21:44
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Férjem 4-5-6 hetente jár haza 1-2 hétre. Én megszoktam, a gyerekek is. Pár hósan nem zavarta ôket, 9 hótól 1 éves korig kb. az első 1-2 napban idegenkedtek tőle. Most 4,5 és 2 évesek. A kisebbik apás, első napokban amikor elmegy sokat “hívja” apát. A nagy is mostanában mondogatja, hogy hiányzik apa. De ebben nőnek fel, ez a természetes nekik, megszokták, hogy apa jön megy, anya állandó.
2018. júl. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha ezt szokja meg, ez lesz neki a természetes. A férjem is vasárnap estétől csütörtök estéig távol volt, én meg úgy szerveztem, hogy hét közben elintéztem mindent, így a 3 napban tudtunk minőségi időt együtt tölteni. És olyan helyen éltünk, ahol rengeteg apuka járt ki Asztriába dolgozni, ugyanilyen beosztásban, és azt tapasztaltam, hogy azt a 2-3 napot tényleg együtt tölti a család, míg más családoknál sokszor látni csak egyik szülőt, főleg az anyukát egyedül a gyerekkel játszótéren, strandon. Persze attól is függ, hogy az apuka az egész heti munka után csak pihenni akar-e, vagy foglalkozik a gyerekkel.
2018. júl. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Apa kamionozik. Minden hetvégén itthon van általában már péntek este de van hogy csak szombat este vagy dél és már megy is hétfő hajnalban ritkán hétfőn este vagy kedd reggel. De a házkörül is van munka stb...persze nem olyan sok mert amit tudok megoldok. Próbalunk sokaf együtt lenni, hetvegi boltba menet mindig van szinte hogy tudjon hetfőn frisset vinni. De apa a minden egész nap apázik és telefonálunk sokszor hogy hallja a hangját. 1 éves lesz a fiam 3het múlva. Ő ezt szokta meg már a pocakban is igy volt. Nem látom rajta hogy megviselné. Minden nap megyünk sétálni az unoka tesók felé(van egyidős is vele).
2018. júl. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
OFF leszek, ezt az életformát hogy bírjátok? nem megterhelő lekileg, idegileg? Mi is gondolkozunk rajta, ezért érdekelne.
2018. júl. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%
Amúgy én se értem, hogy lehet családként funkcionálni így.
2018. júl. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerűen. Én 10éve vagyok vele. Ebből 2 évet kint dolgozott és csak 3havonta 2 hetet láttam. 4éve Kamionozik szóval azt is megszoktam. A gyerek meg ebbe született. A család nem attól család hogy minden nap együtt van. Én a majdnem 1 éves mellett is tudok pihenni(persze nem sokat egyszerre de tudok, úgy hogy főzök, mosok, takarítok, fűvet nyírok, kertet gondozok stb ha kell bármit megcsinálok. De nekem az is kikapcsolódás ha elmegyünk sétálni. Mivel rokon gyerekhez megyünk és kint az úton játszunk(falu) én is tudok beszélgetni és a gyerekek is elsétálgatnak stb.

De persze én ahhoz szoktam hozzá, hogy mindent egyedül csinálunk hétköznap. Úgy biztos nehezebb lenne ha nekem is most kéne megszoknom hogy nincs velünk minden nap.

2018. júl. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

2éves mellől ment el külföldre, 5 hetente jött haza 3 napra.

A gyerek büntette.

1 évig bírtuk, aztán hazajött.

2018. júl. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!