Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülött babát kell itthon...

Újszülött babát kell itthon mérni vagy majd a védőnő lemeri a látogatások során?

Figyelt kérdés
Nálatok hogy volt? 6 hetes koráig hetente jön a védőnő,ő mérni fogja?
2018. júl. 29. 15:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
én 1x mértem, amikor hazakerültünk a kórházból. Egész éjjel cicin lógott, reggelre a mérleg alapján mégis fogyott 30-at. Na, ez volt az a pillanat, amikor elcsomagoltam a mérleget.
2018. júl. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
mi nem mértük, szerintem felejtsd el ezeket a dolgokat, csak extra stresszt okoznak, minden ami mérés, (súly, láz, légzés). Ha valami baj van azt észreveszed, ha rendesen eszik akkor hízik, ha rendes a széklete minden jó, ha túl meleg, azt észreveszed, a légzőfigyelő meg mindig csinál egy kikapcsolást vagy egy meghibásodást, emiatt úgy szaladsz, mintha égne a ház és folyton csak a csipogást figyeled
2018. júl. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!