Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pampers vagy liberoval kezdjem?

Pampers vagy liberoval kezdjem?

Figyelt kérdés
2018. aug. 3. 11:01
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Nekünk a libero nem volt jó, szóval szerintem pampers inkább.
2018. aug. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Mi szinte csak liberozunk, de ilyen melegben tavaly mi is pampersre váltottunk egy időre, mert vékonyabb. Azzal sincs semmi bajom, csak kevésbé bizonyult nedvszívónak (nálunk).
2018. aug. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy, mert vagy beválik, vagy nem, ezt ki kell próbâlni. Kis kiszerelést vegyél.


(mi Liberoval kezdtünk, de Pampersre váltottunk, a Libero nem a fiam alkatára való volt valószínûleg)

2018. aug. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
7%

Libero-t nem lehet kapni a környékünkön, csak ezért nem megyünk messzebbre. Pampers-t használtunk az elején, az újszülötteknek való és a kettes méret talán még jó, de a nagyobb méretek nagyon silányak. Az a zselésítő anyag, ami benne van (hogy felfogja a pisit) borzasztóan büdös.

Mi áttértünk a DM-es Babylove pelusra, nagyon meg vagyok vele elégedve, árban is kedvezőbb, a második babával már kezdetektől csak ilyet használtunk.

2018. aug. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindegy, fogd meg amelyik szimpatikus, ha nem jön be, akkor a másik hátha. Kinek mi, nem lehet előre tudni.


Nekünk a pampers nem jött be, de a zöldet vettem. Illatos is (bár nekem inkább büdös) és piros lett tőle a feneke. A premium care elvileg nem okoz ilyen gondot, mi nem próbáltuk, inkább a liberot és az bejött. Most nyáron a bugyipelusa is szuper.

2018. aug. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 babyboom567 ***** válasza:

Amit a babád bírni fog, enyémnek pl tök mindegy bármilyen pelus bármilyen törlő,tesóm gyereke meg csak huggies pelust,és tescós törlőt bírta, minden mástól kiömlött.

Különben szerintem a dm-es saját márkás a legjobb,most az akció miatt vettem pampers bugyit,de éjszakára dm-est használunk.

2018. aug. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A mi lányunk bőre a pamperst bírta,a liberotól nagyon durván piros lett a bőre.
2018. aug. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Milagros ***** válasza:
Pampers premium care !
2018. aug. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ikreim vannak. Nekünk a lányomnál mindkettő bevált, egyiknél sem pirosodott, de valahogy a Liberonál azt vettem észre hogy jobban beszívja a pisit. A kisfiamnál pedig a Papmpersnél kifolyt a pisi éjszaka rendszeresen. Nappal ugye nem mert 3 óránként cserélem(plusz azonnal ha kaki van értelemszerűen), de éjszaka mindig. Barátnőmnek 3 hónapos a kisfia, ők is liberoznak.
2018. aug. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én kicsi kiszerelést vettem több fajtát és ami bevált abból többet. Annyira gyerekfüggő, hogy hiába veszel ezt vagy azt az is lehet, hogy mindkettő kieső lesz.
2018. aug. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!