Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy 4 hetes baba mennyit...

Egy 4 hetes baba mennyit alszik normálisan?

Figyelt kérdés

A kislányom kezdetektől fogva sokat alszik. Igaz, be is volt sárgulva.

Miután az elmúlt, kialakultak nála aktívabb és kevésbé aktív napszakok, de így is nagyon sokat alszik.

Délelőtt szinte mindig. Délutánra, estére lesz csak aktívabb.

Ami furcsa, hogy még mindig nem jelzi, ha éhes. Én keltegetem, hogy enni kell. Persze, ha felébresztem és tisztába rakom, akkor türelmetlenül követeli a cicit, de magától nem ébred ezért...

Az éjszakát is átalussza, kezdetektől fogva.

Nekem fura ez... Gond lehet, vagy szimplán szerencsés vagyok egy ilyen nyugis babával?


2018. aug. 9. 00:56
 1/1 anonim ***** válasza:

1 hónap körül a miénk simán aludt 16-20 órát, de azt hiszem a 16 az ami szinte mindenkinél van.


sárgulás miatt etetni kell, viszont nem az kell, hogy muszáj lenyomni a torkán 2 óránként valamit.


Miénk 5 hetesen kezdte átaludni az éjszakát. Mivel napközben rendesen evett és nőtt is a súlya, ezért nem aggódtunk és nem ébresztgettük. Az a baj, hogy ha ébresztgeted, akkor ahhoz hozzá szokik és sokáig fogsz szenvedni vele.

De ha doki azt mondja muszáj ébreszteni és nyomni bele, hogy sárgasága hamarabb múljon, akkor meg kell tenni

2018. aug. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!