Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mi a tapasztalata a...

Légrádi Hajnalka kérdése:

Kinek mi a tapasztalata a Mecsek bébi teával kapcsolatban? Mert szerintem az én kisfiam az miatt nem cicizik normálisan.

Figyelt kérdés

2012. dec. 8. 11:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem írtad mennyi idős a kisfiad. Én 1 hetes kora óta adok a 8 hetes picimnek minden nap(többször),pedig anyatejes. Sőt kamillával szoktam néha összefőzni,ha fáj a pocija. Mégis imád cicizni és a teát cumisüvegből kapja mégsem lett cumizavaros.
2012. dec. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én semmi változást nem tapasztaltam ez ügyben a lányomnál mikor kicsi volt! Inkább azt, h visított, mert annyira fájt tőle a hasa! :)
2012. dec. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nálunk is rettentő hasfájást okozott, így most a második babánál már nem is próbálkozok vele.
2012. dec. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekünk sem jött be, amíg adtam neki hasfájó volt, gyanakodtam is rá, úgyhogy abbahagytam, másnap már semmi baja nem volt...
2012. dec. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én úgy csinálom pár hetes kora óta a kislányomnak, hogy egymás utáni 2 nap teát adok neki inni, nagyon szereti, másik 2 nap pedig babavizet! Most 4 hónapos.
2012. dec. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szia!Első lányomnál kipróbáltuk,borzasztó hasfájsát okozot nála,azonnal abba is hagytok..Egyáltalán nem jött be,mással próbálkoztunk,attól semmi baja nem volt.A második lányom csak anyatejet kapott 6 hónapos koráig,egyáltalánnem fogadott es2 szopás között semmilyen folyadékot,pedig szerettem volna,ha kicsit legalább iszik,főleg nyáron,a nagy melegben.De nem volt hajlandó.Most 8 hónapos,egy-két kortyot néha most már iszik.Egyébként ha csak anyatejes a kisfiad,miért adsz neki teát?Ekkor még nincsen szükségük plusz folyadékra véleményem szerint.Lehet,hogy a tea miatt nem szopik rendesen.
2012. dec. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem csak annyi a bajom vele, hogy 1/2 édeskömény és 1/2 kamilla, és az utóbbi hasmenést csinál. Így pár nap használat után el is hagytuk. Majd veszek édesköményt a gyógyszertárban. 11 napos a picur. A cicizéssel gondok vannak, de nem a tea miatt, hanem a tápszer és a cumisüveg miatt.
2012. dec. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
a kisfiam 2 hónapos. azért akartam teáztatni mert elvileg arra való hogy ne puffadjon a hasa. de szerintem nem fogom neki adni.
2012. dec. 8. 18:45
 9/14 anonim ***** válasza:
Anyatejes a kislányom, nem teáztatom
2012. dec. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak fájt tőle a hasa.
2012. dec. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!