Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hol vettétek meg a babacucc...

Ti hol vettétek meg a babacuccokat? Én brendonban és bebibolt.hu-ról rendeltem mindent ☺

Figyelt kérdés
2018. aug. 9. 11:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

- babaágy: legolcsóbb Ikea

- babakocsi, autós gyerekülés, matrac: csak személyesen, hogy lássam és esetleg kipróbálhassam, így csakis bababolt.

- babruha: kaptam ajándékba, bababoltban, online, és babaruha turkáló (ott amúgy igazi márkás kincseket lehet találni halomszámra, nem csak egyet-egyet, főleg bodykból, van amelyik szerintem egyszer(se) volt gyereken).

- játékok: online, kaptuk ajándékba, örököltük.


Online főleg eMAG-ról, használt babaruha boltból, bababoltból vettem.

2018. aug. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Falun lakunk,így a hónap bizonyos napján kisétáltam a piactérre és bagóért megvásároltam az ottani árusoktól a gyönyörű babaruhákat. Egyedül ágyat vettünk újat a brendonban. Néztem a ruhákat ott is,de olyan áraik vannak hogy csak lestem. Ha az egész kelengyét ott vettem volna tuti fél miskát ott hagytam volna. Sokat turkáltam és kaptam használtan is,így nem estem kétségbe mikor bokától nyakig tele fosta az 500 ft-os rugit,napi 2-szer.
2018. aug. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
2-es, nagyon szépen leírtad. Én turiban meg piacon 50-100 forintért is találtam teljesen épp, foltmentes bodykat, ami arra pont jó volt, hogy ne essek kétségbe, ha nem jön ki a barackfolt, mert akkor kuka vagy törlőrongy.
2018. aug. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Jaja az ötezres brendonos rugit is úgy telecarja csak úgy füstöl.
2018. aug. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Scamp, Pepco, Hada, H&M.
2018. aug. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Kiságyat örököktük, a matracot és később a sportbabakocsit a babakicsifutárról rendeltem. Babakocsit, hordozót, gyerekülést kaptuk, bár használtan vettem egy másik kocsit, mert utalta a fiam az örököltet. Kád+állvány jófogásról. A ruhákat kaptuk, háda, pepco, auchan, piac, facebook, kínai.
2018. aug. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Elefáni

Mária Bébibolt ( Bébibolt.hu)

Beandon

Pepco

Minimanó

Tesco

Van amit használtan

És ezen felül egy csomó mindent kaptunk a babás rokonoktól, ismerősöktől

2018. aug. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

U.I.:

Van amit online van amit személyesen



ja kifelejtettem az IKEÁT

2018. aug. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!