Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám 9 hónapos nemsokára....

Babám 9 hónapos nemsokára. Csak fóka kúszásban megy. Hogyan tudnám segíteni, hogy meglegyen a kúszás váltott kezessége nála?

Figyelt kérdés
Doktonő azt javasolta, hogy az egyik lábát toljam, de nem használ a módszer, ugyanúgy egyszerre teszi a kezeit sajnos.
2018. aug. 9. 19:38
 1/9 anonim válasza:
23%
Mond meg neki ,hogy "Fiam kellj fel es jarj!"
2018. aug. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%
Igaza van az elsőnek. Hagyd békén szerencsétlent!
2018. aug. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Keress egy dévényest és egy neurológust.
2018. aug. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Neurológust miért ?
2018. aug. 9. 20:28
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el gyógytornászhoz. Mi elvittük utálta,de használt. Lehet le van tapadva az izomzata valahol vagy túl laza tudnak rajta segíteni. Minél előbb viszed annál jobb.
2018. aug. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem az a lényeg, hogy kúszik. Én úgy tudom, hogy majd a maszasra alakul ki inkább a váltott kéz meg maga a szimmetrikus mozgás, ilyenkor ez még nem annyira számít.
2018. aug. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia! Az én kisfiam is fókázott csak. A védőnő mutatott egy tornát, naponta kb 3-4 alkalommal kellett csinálni. Három nap után gyönyörűen mászott váltott kézzel. Ebben a videóban benne van:

https://www.youtube.com/watch?v=HaXVRCv4OLg&t=1s

2018. aug. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

tornázni és gyakorolni kell.


van az a tornagyakorlat amikor háton fekszik és jobb kezet összeérinted a bal lábával, átlóba és így tovább.

Jó sokat kell mindenfele mozgatni és ami az enyémnél mindig bevált, hogy gyakorolod vele a mozdulatot amit meg kell tennie, hogy jól csinálja.


Pl mikor oldalra forgást gyakoroltuk, akkor felhúztam a lábát és annak súlya segítségével dőltünk el. Ahogy természetesen is csinálja. Ezt két napig játszottuk, már maga húzta a lábát mikor gyakoroltuk, és harmadik napra megcsinálta maga is, tök egyedül kezdett el forogni.


Szóval ha nem megy neki, akkor gyakorolni kell és kis segítséggel megmutatni, de erőltetni nem kell, ez inkább csak olyan játékos tanulás és torna

2018. aug. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! 7-8 nak különösen
2018. aug. 10. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!