Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak a 2-3 hetes...

Mit csináljak a 2-3 hetes pici babámmal, ha este órák hosszat nyűgös és sír?

Figyelt kérdés
Már próbáltam szinte mindent. Ha nem akar már enni meg a pocifájáson is dolgoztunk, kap cseppeket is, volt sok kaki, pisi, tisztába tettem, a fehér zaj sem segít...eddig a mindig pici etetés segített, ma már nem. Nincs több ötletem. Arra is szeretnék vigyázni, hogy ne alakítsak ki nála olyan rossz szokást, hogy csak így tud majd elaludni, hogy órákig kell foglalkoznom vele, felvenni, babusgatni stb, de szeretném is kielégíteni a szükségleteit és ha fáj valamije segíteni, de úgy látom rendben van minden, nincs baja, csak nyűgös vagy már túlpörgött és túl fáradt és azért sír. Nehéz megtalálni a válaszokat. Van ötletetek? Ti hogy segítettetek a picinek, hogy ne legyen gond az elalvással az esti, éjszakai órákban? Olvastam, hogy a nyűgösködés teljesen normális 3-4 hónapos korig. Ha minden problémát kizártam hagyjam megpróbálni egyedül elaludni? Ez lenne a végső célom, hogy el tudjon aludni a kiságyában. Köszi a segítséget.

2018. aug. 10. 01:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az én babám 4 hetes. Ugyanezt csinálja. Nálunk a hasra fektetés hát cirógatással, vagy egy esti séta többnyire bevált.
2018. aug. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Most azt próbáltam ki, hogy lekapcsoltam az éjszakai fényt, hogy teljesen sötét legyen, lehet ez is gond volt eddig, talán túlzottan világított, mert utána 1 percen belül elaludt. Nincs mit tenni...ki kell tapasztalni kezdőként mi a jó...
2018. aug. 12. 23:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!