Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tudom mi lehet a babámmal....

Nem tudom mi lehet a babámmal. Minden este rugdosódva alszik el mert görcsöl, rendesen csikar a hasa. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Nyolc hónapos és minden este,sőt már éjszakánként is felsír,mert annyira görcsöl,Mit tegyek?Egész éjjel szinte csak szopik,már a a mellem annyira ég,de amint kiesik a szájából rögtön kéri.Nappal adok neki minden,amiből főzzök,meg bébi ételt a korához megfelelőt,meg szopik.Még is nem tudom mit csinálok rosszul?!
2009. okt. 25. 22:13
 1/4 anonim válasza:
Nekem az unokahúgom is hasfájós bár ő még csak 3 hónapos de neki azt mondta a doki hogy adjon neki a sógornőm infacolt (kicsiknek is lehet). A gyógyszertárban lehet kapni de ha bemész a gyógyszertárba vagy egy bio boltba akkor ott megmondják mi van ilyen kisbabáknak ami jó. Ja és az unokahúgomnak hat az infacol!
2009. okt. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia ,köszönöm a választ.Mi is használtuk az Infacolt,bár akkor még csak két hónapos volt.Most az Espumisan cseppeket használom,de nem nagyon használ.
2009. okt. 25. 22:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Éjjel ne szoptasd.Ha egész éjjel szopik,a gyomra nem tud sem pihenni,sem feldolgozni a tejet,attól görcsöl és fáj a hasa.Este adj neki táplálóbb vacsorát,és éjjel csak teát,de azt sem sűrűn.Néhány nap alatt megszokja,hogy ne egyen.
2009. okt. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.Kipróbálom.
2009. okt. 26. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!