Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olyan anyukák vannak itt,...

Olyan anyukák vannak itt, akik új munkahelyet kerestek gyed után?

Figyelt kérdés
Mennyi idő volt és mi lett végül az új munkahelyben betöltött pozíciód?
2018. aug. 11. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:
28%
Kérdező, én költözés miatt keresek majd új munkahelyet, de még nem most, van kettő évem, itt öt éves korig lehet maradni. ( kulfold)
2018. aug. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én már előre gondolkodtam, tudtam hogy 2 évesen adom bölcsibe,így már előtte elkezdtem keresni az állásokat.

EÜ-ben dolgozom, előtte ugye osztályon voltam 3 műszakba,pontosan tudtam hogy oda gyerek után nem szeretnék visszamenni.

Így olyat kerestem ami 8-4ig tartó munka, és szabad a hétvége.Februárba kezdte a lányom a bölcsit, márciusba már hívtak állásinterjúra. Sikerült elhelyezkednem egy magánklinikán,asszisztensként.

2018. aug. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem 2 évet hagytam ki, tehát nem vártam meg a gyed lejártát. Egy éves korban kezdtem pályázni, valamivel több, mint 3 hónap alatt lett meg az új munkahely.


Jogász vagyok.

2018. aug. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a második gyerkőc után kerestem új munkahelyet. Vagyis muszáj volt, mert ahonnan eljöttem szülni még az első gyermekemmel ott lejárt a szerződésem. A két gyerkőc között nem kerestem új munkahelyet (kis korkülönbséggel jöttek). Amikor a kicsi is kettő lett, akkor beadtam az önéletrajzom, még abban a hónapban szóltak, hogy felvettek, következő hónapban elkezdtük a bölcsibe szokatást, majd az azt követő hónapban már dolgoztam is. Szóval kb. 2 hónap alatt találtam munkát, mondjuk szerencsém is volt,mert épp üresedés volt. Egy kisváros jarási hivatalában vagyok szakügyintéző.
2018. aug. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!