Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Teodor, Gothárd és Valton....

Teodor, Gothárd és Valton. Tetszenek nektek ezek a nevek? Adnatok?

Figyelt kérdés
Ikerfiuknak^^
2018. aug. 11. 22:52
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek a nevek. Nálunk a Valter volt listás, így ez jobban tetszik mint a Valton. A Gothárdot kicsit nehéz becézni, illetve igazán csak felnőtt férfinak áll jól. A Teodor szerintem bárkinek tökéletes, Teonak lehet becézni.
2018. aug. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
A Gothárdot mi Gotinak beceznenk :)
2018. aug. 12. 11:05
 13/28 anonim ***** válasza:
Nem tetszik, nem adnám. :/
2018. aug. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Ezeknél a kérdéseknél az jön le nekem,mintha a kérdezők kételkednének a választott neveken. Tetszenek a nevek? Igen. Illik a vezetéknévhez? Igen. (Ezt nem tudhatom) Add! Majd meg fogja mindenki szokni egy idő után mint a Benetteket, Ezékieleket, Amarillákat...
2018. aug. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
69%
Már megint egy idióta, aki a gyerek nevével akar "kitűnni".
2018. aug. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
68%

Erről a Valtonról még nem is hallottam, adható egyáltalán Magyarországon? Bár a Musztafa után már semmi sem tudna meglepni igazából.

Magánvélemény persze, de szerintem semmivel sem jobb a Benettnél meg a Brendonnál, cigókon és feltűnési viszketegséges magyarokon kívül másnál nem tudom elképzelni.

A Teodor számomra egy okostojást idéz, a Gothárd meg Szentgotthárdot, meg olyan emiatt, mintha el lenne írva, hiányozna belőle egy t. A th miatt meg túl németes nekem.

2018. aug. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Igazából a Valton még kérdéses. Eléggé.

Amik szóba kerültek még az a Gedeon, Gellért. Nem vagyok idota és nem azért adom ezt mert li akarok tűnni, csak simán ezek a.nevek tetszettek meg a legjobban.

Egyébként a Benettes, Brendonoa hozzászólással nem akartam megbántani senkit. Elnézést. Inkább úgy ertettem hogy a mai nevek kozt amiket sokan adnak, nem fognak kitűnni ezek a nevek sem.

A Valton nem régóta de adható :)

2018. aug. 12. 19:58
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

A Gedeon és a Gellért sem gyakori, úgyhogy a különlegesség meglenne, de mégse olyan negatív értelemben, mint az extrém neveknél.

Én ezeket támogatom:)

2018. aug. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Nem tetszenek. A Gothárd a legjobb azért, szerintem, illetve az említettek közül a Gellért se rossz.

Viszont abban teljesen egyetértek, hogy sokkal jobb, mint a Benett, Brendon és társai. Ha tetszenek, adjátok csak, majd megszokják ezeket is, mint a többit.

2018. aug. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

nekem ezek túl külföldiesek.


Mi a miénknek Tivadart adtunk, az a Teodor magyar megfelelője, és így lehet Teo-nak becézni

2018. aug. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!