Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a babám nem hajlando...

Ha a babám nem hajlando megenni a tejpépeket, se rizspépeket, akkor mit adjak neki uzsonnára? Mert reggeli, táp, tizorai, gyümölcs, ebéd, fözelék, uzsonna, vacsi táp. Jo ez igy?

Figyelt kérdés
1 hét mulva 6 honapos.uzsonnára muszáj,igy tápot adni?mivel még kb 1000ml tejre szüksége van.
2010. jún. 20. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

6 hónapos babának bőven elég, ha 2X adsz főzit, gyümit!

2010. jún. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy tegyél bele valami gyümölcsöt, hátha úgy megeszi, vagy adhatsz neki a déli főzelékből is. De ha tápot kap, az sem baj. Azt, hogy mennyi tejre van szüksége, nem szentírás, mert mi van, ha nem hajlandó annyit meginni. Az én lányom most múlt 5 hónapos, és 800 ml-nél nem eszik meg többet, sőt, most hogy kapja a gyümölcsöt, és kezdtük a főzelékeket, még kevesebbet.
2010. jún. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bocsi,nem értem. 1000ml?? Egy éves korik kell kb fél liter tápszer meginni. Ez ugye a reggeli és a vacsora. Elvileg,de van olyan baba aki ennyit se iszik meg.

Az én kisfiam is 6 hós,úgy eszik mint a tiéd. Délután gyümölcsöt eszik.

2010. jún. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!