Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos baba tolatva kúszik?

5 hónapos baba tolatva kúszik?

Figyelt kérdés

Ez így nem problema? Normalis,hogy tolat?


Tudom.. google, wikipedia. De ott ált.szívrohamot kapok, vedono+doki pont 2 nappal ezek előtt látta, így tőlük sem kérdeztem még!


2018. aug. 13. 18:31
 1/10 A kérdező kommentje:
Egy kérdésem még lemaradt, lehetséges h két napja emiatt ebred ejszaka sokszor ? (4-6 alkalommal kb) es mindig vagy az ágy végében találom, vagy átfordulva a rácsvédőn fekszik
2018. aug. 13. 18:34
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Anno én is tolattam, 22 vagyok és teljesen egészséges. Utána elindultam elorefele is, de a kuszas nálam kimerült a tolatásban. :)
2018. aug. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de tök aranyos lehet, ahogy tolat hátra :))) Szerintem nem gond, majd előre is megtanul. Tegyél elé sok játékot, hogy próbáljon haladni előre is.
2018. aug. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

A húgom is tolatott eleinte :)

A párom meg nem mászott, hanem gurulva közlekedett. Mindketten egészségesek. :)


Ma már lehet megmagyarázzák miért van ez. De én úgy látom, hogy ha egészséges a környezet és a család (lelkiekben gondolva is), akkor valószínű semmi különös.

2018. aug. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem általában hátrafelé kezdenek el kúszni (az enyém nem kúszott, szóval személyes tapasztalatom nincs) ha jól emlékszem ez így teljesen normális, az alvását pedig befolyásolja a mozgásfejlődés.
2018. aug. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is tolatott hátrafelé ... most 6 hos es mar mászik 😊😊😊
2018. aug. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Nekem az egyik körbe-körbe kezdett kúszni. :) Majd fog előre is haladni, gyakorolni kell. Nehéz dolog ez a babáknak. Ó az alvás.. minden mozgásformához járt pár éjszakai ébredés. (Meg nappal alig bírtam elaltatni őket, nagyon tiltakoztak...)
2018. aug. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálunk először körbe kúszott aztán hátrafelé aztán előre.Teljesen normális.
2018. aug. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Koszonom nektek!:) jó, hogy írtatok.

Így mar elvezhetem amilyen cuki 😃😃😶

2018. aug. 13. 21:40
 10/10 anonim ***** válasza:

Vuk!


emiatt fel szoktak kelni, miénk is most kezd teljesen felfordulni az ágyban, de szerencsére mindig csak reggel kezdi el a sok mozgást.


nem kell félned, csak pár hétig fog tartani

2018. aug. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!