Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoktatok együtt fürdeni a...

Szoktatok együtt fürdeni a babátokkal?

Figyelt kérdés
Csecsemőkortól kisgyerekkorig milyen tapasztalatok, szokások vannak? :)

2018. aug. 16. 09:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
48%
Volt rá példa. 5 év alatt kb. 3-4× játékból, mintha strandon lennénk. De rendszeresen nem.
2018. aug. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
58%
Nem.
2018. aug. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
71%
Beülve nem, nem tartom higiénikusnak. Zuhanyra volt már példa mindkettőnkkek, de ott nem is találkozunk egymás testnedveivel.
2018. aug. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
45%
Nem, miért kellene együtt fürdeni a gyerekkel?
2018. aug. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
59%

Megesett többször is, főleg nyáron. Leginkább strand után, amikor az ember nyakig homokos és nem akarja a lakásban szétszórni.

De az apjával is megesett, hogy meló után befeküdt a kádba, a gyerek meg egyszerűen levetkőzött és mellé mászott :)

most 7 éves, megbeszéltük nemrég, hogy ez volt az utolsó és ehhez tartjuk is magunkat.

2018. aug. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
62%

Igen, előfordul.

Szokás az nincs, nem rendszeres, inkább pár alkalom volt csak. Ilyenkor aki vele fürdik, az letusol előtte, és utána van a közös fürdés. Baba (most 10 hós) szereti, szeret játszani fürdés közben, meg lobicskolni.

2018. aug. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
61%
Másfél éves a gyerekem, kb egy éves korától együtt fürdünk, de előtte letusolom mindkettőnket. Nekem időspórolásból alakult ki így, meg nagy a kádunk, szereti ha pancsolok, játszok vele.
2018. aug. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
78%

Nálunk az esti szertartás része, hogy apával együtt fürdik, pici kora óta. Mióta kicsi a babakád. A férjem munka után bent tusol, úgyhogy nem úgy ül be a kádba, hogy tiszta retek. :)

Családon belül a baktériumflóra közös, ettől semmi baja nem lesz.

Az apa-baba kapcsolatnak jót tesz a bőrkontaktus és a közös játék.

2018. aug. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
17%
Es apuci kukacat rangatja kozben? Vagy ez hogy megy? Vilagositsatok mar fel konyorgom..... Az en szuleim szerencsere soha nem furodtek velem....ezert nem tudom, hogy milyen apuci kukacaval egyutt lubickolni..... Most komolyan.... Ez annyira gáz szerintem....
2018. aug. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
89%

mi zuhanyoztatjuk a picit, szóval ott folyton együtt fürdés van.


amúgy én gyerek koromban néha kádaztam apával, én azt nagyon élveztem gyerek korban. nem tudom mit ugrálnak azok akik "jajj, pucér, fütyi" és hasonló válaszokat adnak.

2018. aug. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!